deddon (deddon) wrote,
deddon
deddon

Євромайдан бере під охорону синагоги

Оригинал взят у klimolya в Євромайдан бере під охорону синагоги
Originally posted by novitsky at Євромайдан бере під охорону синагоги
ЭТО НЕОБХОДИМО ПЕРЕПОСТИТЬ КАК МОЖНО БОЛЬШЕ

"Прошу написать на моей могиле, что здесь лежит человек, друживший с Петлюрой" (с) Зеев Жаботинський, відомий єврейський державний діяч, один з основних провідників сионізму у світі та одни з засновників Держави Ізраіль.

Всі свідомі євреї підтримують Євромайдан, а Майдан боронить синагоги від тітушок та інших провладних провокаторів. Слава Україні!


      Загони Самооборони Євромайдану охоронятимуть синагоги Києва від можливих провокацій.
      "22 січня член керівництва об'єднаної опозиції Михайло Лівінський звернувся до голови Асоціації єврейських організацій і громад (Ваад) України Йосипа Зісельса з пропозицією організувати охорону та патрулювання навколо київських синагог силами самооборони Євромайдану", - повідомляє eajc.org
      "Координатором програми охорони київських синагог призначений один з депутатів українського парламенту", - йдеться у повідомленні.
      В свою чергу Йосип Зісельс передав зазначені пропозиції у дві київські синагоги, включаючи синагогу на Подолі, а також - в одну з всеукраїнських єврейських організацій, що планувала траурну церемонію в Міжнародний день Голокосту (27 січня) у третій синагозі Києва.
      Зазначимо, що раніше Асоціація єврейських організацій і громад (Ваад) розповсюдила заяву, у які досить різко засудила спроби чинної влади спекулювати на релігійній та національній відмінностях.
      "Влада використовуватиме антисемітські провокації для дискредитації громадянського супротиву", - заявити тоді у Ваад України.
      http://ipress.ua/news/yevromaydan_bere_pid_ohoronu_synagogy_41425.html
Tags: Майдан, евреи
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments