deddon (deddon) wrote,
deddon
deddon

Юрій Луценко: Це – не ваша війна. Параду перемоги не буде!

Оригинал взят у nato_tak в Юрій Луценко: Це – не ваша війна. Параду перемоги не буде!
Звернення до солдатів та офіцерів Внутрішніх військ та спецпідрозділу "Беркут"
на вулиці Грушевського 22 січня 2014 року


Солдати і офіцери!

Чотири роки я керував Міністерством внутрішніх справ і жодного разу не відправляв вас проти українського народу. Я брав усю відповідальність на себе. Мої сини тренувалися у спортзалі "Беркуту" разом із вами.

Разом із генералом Яремою я будував для вас гуртожиток. Я робив усе для підтримки Внутрішніх військ, які були гвардією МВС. Зрештою, Янукович посадив мене в тюрму за те, що я нібито незаконно святкував День міліції.

Тоді нам було що святкувати. Щороку "Беркут" затримував понад тисячу озброєних злочинців, але не стріляв і не вбивав мирних громадян. Внутрішні війська патрулювали третину українських міст, і нам також було чим гордитися, коли затримували злочинців.

Сьогодні за вашими спинами ховаються товстожопі генерали, які купили свої погони і в золотих зливках тримають награбоване і українського народу.

"Беркут", Внутрішні війська, хіба ви не знаєте, що при кожному райвідділі існує общак, заради якого оббирають людей і відправляють його "на гору"?

Це – не ваша війна!

Зупиніться!

Параду перемоги не буде!

Вас зробили "9 Ротою". Вашими спинами і вашою мужністю прикриваються ті владні негідники, які хочуть продати Україну Кремлю.

Солдати! Бійці! Навіть коли тиждень тому я потрапив під кийки "Беркуту" і лежав зі струсом мозку, написав заяву, що не маю претензій до бійців.

Але так було до сьогоднішнього дня. Сьогодні вночі тут було вбито трьох громадян України. І цього ніщо не може вже виправдати. Так, тут стоять люди, доведенні до відчаю. Мільйони громадян країни вимагали від Януковича припинити грабувати Україну, ваших батьків, ваших дружин, ваших братів і сестер.

Два місяці Янукович нас не чув, бо в нього від "бабла" позакладало вуха і відняло розум. Він гамузом продав нас усіх. І нас, по цю сторону барикад, і вас – у погонах із того боку.

Ми один народ, солдати і бійці.

Ми один народ, і грабують нас однаково.

Рано чи пізно ви повернетеся додому. І жодним геройством не можна буде вважати те, що відбулося тут уночі. Три вбитих людини назавжди залишаться в цьому дні.

Солдати, бійці, офіцери!

Я знаю, у вас є Присяга. Але ви присягали не банді, не Януковичу, не Захарченку, а Українському Народові.

У вас є накази, вас лякають трибуналом. Не бійтеся нічого. Якщо Янукович переможе, вистоїть, він продасть нас Кремлю. І тоді ви першими поїдете в Чечню, бо через неї пройшли всі російські спеціальні підрозділи, залишивши там десятки тисяч полеглих.

За це ви воюєте?

Солдати, бійці!

Я був у ваших гуртожитках. Знаю, що ви їсте макарони і картоплю, так само, як і ті, хто стоять навпроти вас. Ви не їсте ікру і гранати. Їх з'їдають ті, хто кинув вас сюди. Вас змушують захищати мерзотників, що готові розпочати війну.

Усі ті генерали ховаються за вашими спинами, а не стоять на першій лінія, так як я.

Я, Юрій Луценко, даю вам обіцянку про те, що ніхто з вас не постраждає, якщо ви припините виконувати злочинні накази.
Tags: Луценко, Майдан
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment