deddon (deddon) wrote,
deddon
deddon

Мовознавство.

Більшість політичних оглядачів (Швеців та інших), політтехнологів (Кочеткових та інших), блогерів (Валетових та інших), що сповідують «яку різницю», щиро вважають можливість одночасного існування на одній  території української і російської  мов, і не вбачають у такій «єдності протилежностей» ніяких підводних рифів.
Вони самовпевнено вдають з себе інтелектуалів.
Так, вони є інтелектуали, але такі собі провінційні.
Справжний інтелектуал каже: «Я знаю, що я нічого не знаю», а провінційний все знає і на всіляки питання знає відповіді. Й тут яскравим прикладом є мовознавство. Цих добродіїв змалку навчили, що «русский изык» великий та могутній, а більш нічого вони знати не хочуть. Їм цього достатньо, щоб писати статті, скликати форуми, й стверджувати, що всі народи світу  задля повного щастя повинні вивчити, «язык, ибо им разговаривал Ленин». Я ж думаю, що, навпаки, треба від нього бути подалі, щоб не впасти у прірву большевізму.
Так от ці провінційні інтелектуали дуже полюбляють мусувати тему співіснування російської і української мов. «А почему бы и нет?», «И что в этом плохого?», ну, й освячене президентом «Яка різниця?».
От скажіть, чому  невігласи впевнені          , що Земля плоска, а не шаровидна? «То ж там люди до гори ногами ходють?» і так далі. А тому що вони не ознайомлені з основами астрономії.
Тож хотілося б, щоб і провінційні інтелектуали ознайомилися з основами мовознавства, в якому є такий закон – існування двох родинних (одне корінних) мов на одній теріторії неминуче призводе до трагічної участі слабкіш ої.
Яка ж мова є слабкішою після майже чотирьох століть знущань над нею, ви, маю надію, з трьох разів здогадаєтеся.
Тому вся та більшість, про яку сказано вище, не усвідомлюючи цього і не бажаючи цього, псстає в один ряд з запеклими українофобами і діють проти української мови і української нації, а це є карний злочин.
І їм потрібно нагадати, що незнання закону не визволяє від відповідалності.
Я все ж маю надію, що українська нація оговтається і захистить державну мову, а «русскому миру» та його адептам буде вказано їх місце – коло параші.


Tags: Валетов, Кочетков, мова, язык
Subscribe

 • Мы строили, строили и, наконец, построили (с).

  В пылу споров о Законе о мове политтехнолог Александр Кочетков ударился в воспоминания. Как говрится, «згадала бабуся, як дівкой була».…

 • Миф о прозрачности выборов.

  В общественное мнение в Украине, и не только, внедрён миф о прозрчности украинских выборов после 2004 года. Он, конечно, далёк от реальности.…

 • Ещё не вечер.

  Крокодил не ловится, не растёт кокос... Может, понедельники взять да отменить. Песня из из кинофильма. Да нет же, был бунт, взрыв негодования…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments