deddon (deddon) wrote,
deddon
deddon

Витягнути вороже з Конституції або згинути.

Бути чи не бути – ось у чому питання.
У. Шекспір. Гамлет.

Вважаю, що всі патріотични українські сили ттерміново повинні почати компанію по заміні в ст. 10 Конституції України слов «російської мови» на «кримсько-татарську мову».
Бо це отруйне жало у 1990 російська імперія внесла у Конституцію УРСР, як троянського коня, устами Голови Верховної Ради Валентини Шевченко, члена Президії Цк КПУ, а у самостійній Україні провели формальну декомунізацію, а отруйне комунітичне  жало стирчіть в Конституції і заважає нації «отряхнуть с ног прах» імперії і комунізму. 
І імперія і совєти використовували «изык», як знаряддя колонізації України, вирощування колаборантів-манкуртів і перетворення згодом українців на росіян.               
Тому збереження в Конституції України колоніальної  повинності  «захищати і розвивати» знаряддя колонизації та колоборації є звичайні оксюморон, мазохизм і самогубство нації.
Те, що ця ганьба не викликає спротиву нації, свідчить про глибоку кризу нації.
І якщо громада не сподобиться на спротив у ближні часи, це може закінчитися для нації трагично. І заспокійливі гасла типу «Козацькому роду нема переводу» не врятують.
Не бахвальтеся, хлопці, підійдіть ближче до пісуару.
Бо вороженьки самі по собі не згинуть, з ними треба битися. 
Subscribe

 • Язык без костей.

  На брифинге Главнокомандующий Вооруженных сил Украины Руслан Хомчак заявил, что украинские войска дали отпор оккупантам на Донбассе 18 февраля и…

 • Провокація чи наруга?

  Я так розумію, що, як звісно, Високі Сторони у «норманському форматі» домовилися про мирне розведення, а якась невідома капость створює…

 • Блукаємо, бо де ж той Вашингтон?

  Коли Ми діждемося Вашингтона З новим і праведним законом? Т.Г.Шевченко. ЮРОДИВИЙ Генадій Москал ь заявляє: «Зеленський — це помилка…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments