deddon (deddon) wrote,
deddon
deddon

Живий курилка!

Це я про соціалістичний реалізм. Україна соціалістична  згинула, й ви, мабуть, забули, що воно таке - соціалістичний реалізм, а він живий. І  я вам нагадую.
Це такі рожеві окуляри.Якщо через них дивитися, здіснюються чудеса. Післявоєне занедбане захаращене голодне село перетворюється майже на рай, що зветься «Кубанские казаки».
Це така чарівна метода, що дозволяє тому, хто нєю володіє, дивитися на світ під таким кутом, що чорне стає білим, а поразки стають перемогами.
«Українська праеда» цю методу  привічає й знаходить її прихильників. Ось вона публікує інтерв'ю з таким достойником - президентом Українського католицького університету у Львові Борисом Ґудзяком.
Інтерв'ю вже по традиції сопроводжується фотосесією. От наш ректор веде проповідь, от він у суворій сутані, а ось у святковій. Ось він сивий та серйозний у штатському одязі. А от з баскетбольним м'ячем. Ну, красва! ЖСнки у захваті, поцілунки летять до екрану мільйонами. Тут три в одному – інтерв'ю, фотосесія і шоу.
То що ж сповідує Борис Ґудзяк? Основна його думка винесена у заголовок інтерв'ю.
«Світ ще ніколи не був таким українським».
А далі:
«Світ усвідомлює Україну. Українці стають глобальними – є громади в Китаї, Єгипті, не лише в Європі, Америці чи в Австралії. Українська свобода і український світ росте. Властиво, світ ще ніколи не був таким українським».
Ура! Перемога!
Хвилиночку. А з чого сталася ця перемога? Звідки з'явилися ці українські громади  у Китаю, Єгипті та далі усюди? Так тож з самої бідної країни Європи тікають українці, біжать аж на край світу, тільки б мати можливість заробити копйчину. Бо в самій Україні з них тільки три шкури здирають.
Так, згоджується Борис Ґудзяк. Погано, що сім'ї розриваються, але ж скільки валюти приходить у країну від заробітчан. Знов перемога, а скільки сліз  породила така перемога, про то мовчок.
В 1990 році українців було 52 мільйони, а зараз 35 (приблизно). Коли до влади прийшли зелени, вони казали, що першою нашою реформою буде перепис населення, бо без цього, як жити, як планувати? Та ось, як до діла, з'ясувалося, що кишка тонка, немає кошыів, ми так прикинули, що нас 35 мльйонів, бо що там геть –мільйон туди, мільйон сюди.  
То яка ж тут перемога, пане отче? Тут знов бром потрібен.
Таке велике переселення українців відбувалося наприкінці царату, мільйони українців тікали з неньки до Північної і Південої Амерік. І світ признав їх, їх як людей трудящих, тямущих, професійних. Але можете ви собі уявити, щоб, наприклад, Іван Франко радів цьому переселенню. А ось, якщо дивитися через окуляри соціалістичного реалізму, то все годі, і, навіть, «Ура!».
Зараз на Україну йде навала «русского мира», українські телеканали поділили поміж собою олігарх Ахметов, олігарх Порошенко та його кум і висуванець та одночасно кум Путіна Медведчук. Ви десь чуєте українську пісню? При совєтах хоч Іван Семенович Козловський співав про карі очі, а зараз тіьки попса та блатняк заполонили Україну зі сходу й до самого глухого села у Закарпатті.
А в нашого ректора є окуляри.
«Спостерігаю, як розвивається українська культура. Ще ніколи не було стільки українських книг, українських фільмів. Ще ніколи не розвивалася так українська наука!»
От про культуру. З кобзарями ще совєти покінчили. А зараз ви частенько бандуру чули? Зараз інші інструменти гри на роялях побачив весь світ.
Й про науку гарно сказав. Так і хочеться сказати «пиши исчо».
У Норвегії декілька років тому почав діяти закон. Якщо вчений за два роки не публікує своєї роботи у журналі світового рівня категорії А, то лишається свого звання кандидата чи доктора. А в його унівеситеті є такі вчені, що публіковали свої роботи у таких журналах? Отож. Ось тобі й розквіт.
А ще багато говорилося про церкву. Наприклад, що вона може гладити і проти шерсті.
То чому б Борису Ґудзяку не спитати українських можновладців, парійців усіх партій, які так вболівають за українців, тих же В'ятровича з Порошенком, що так боролися із комунізмом, так боролися, що досі в Конституції України сберігається положення, внесене Головою Верховної Ради УРСР комуністкою Валентиною Шевченко, про те що Україна повинна охороняти та розвивати мову окупанта «русский изык»?
Та ректор на таке неспроможний, бо тож реалізм, реалізм справжній, не соціалістичний, що у  рожевих окулярах.

Tags: Грицак, Украинская правда, Ґудзяк
Subscribe

 • Довгоочікуване рішення.

  30 липня 2020 у Києві іменем дисидента і журналіста Радіо Свобода Сергія Набоки назвали площу Сергій Набока (1955-2003) – відомий…

 • Обое рябое.

  П орошенко заявил: «Это газовая игла. И, к сожалению, мы можем сказать, что это является результатом тайных переговоров, которые состоялись…

 • Как назвать человека…

  Концерт в день 8 марта. В зале в основном женщины. Настроение приподнятое. Конфернсье задаёт вопрос залу: - Как назвать человека, который хочет,…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments