deddon (deddon) wrote,
deddon
deddon

Наука і пристосуванець.

Чомусь я до ЗМІ, в назві яких є слово «праеда», ставлюся з недоврою і заглядаю до них зрідка. Щось мені заважає ставитися до них серйозно. Та то, мабуть, мої проблеми, а ви вже, як знаєте.
Та ось знайомець каже: «Хочеш посміятися? І дає посилання на «Українську правду». Тож, думаю, не «Перець», а, нібито, солідне видання, але подивився, й, таки да, реготав.
Там редакція опубліковала величезне інтерв'ю разом з фотосесією, як завіряє видання, з видатним науковцем – професором Львівского католичного університету істориком Ярославом Грицаком.
Ну, як тут пройти повз такий мастер-клас? Тут матеріалу на цілу збірку постів. Спочатку я віддав дань фотогенічності майстра.
Але, як то кажуть: «як не пішов піп до церкви, то й не пішов, а як пішов, то й …». Як заходилася «Українська правда» здійснити фотосесію викладачу Львівського католицького університету, то чому ж не зробити таку ж і ректору того ж учбового закладу? І зробили. Взагалі, «мужчина в самом соку». Та про це окремо.
Що ж до Грицака, я вважав необхідним спочатку повторно опубліковати свій пост ще 2018 року, де дивувався, як український історик висловлює москальські ідеї щодо України і братніх відносин з Москвою з давніх часів. Пост так і зветься «Ганьба». 
До того ж я нагадав про листування посла України у Німеччині Андрія Мельника с Грицаком, опубліковане в «Європейській правді», начебто, близької до «Української правди» але   редакція чомусь не звернула уваги на його.
Що новенького розповів цей «видатний» пристосуванець - у наступних постах.Tags: Європейская правда, Грицак, Ґудзяк
Subscribe

 • Всё ниже и ниже и ниже.

  КЛУБ «1 ИЮЛЯ» — неформальное сообщество академиков и членов-корреспондентов Российской академии наук (РАН), заявивших об отказе…

 • Что делать с империей.

  В годы холодной войны в США появились так называемые советологи, которые всё знали о Советском Союзе, делали прогнозы и т.п. Но развал Союза их…

 • Долой внешнее управление!

  Со дня своеей Независимости Украина находится под управлением США, и во многом от неё зависима. Вплоть до принятия Конституции она пользовалась…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments