deddon (deddon) wrote,
deddon
deddon

Колоборація чи меншовартість?

«Українська правда» нещодавно опубліковала інтерв'ю з, як вона його називає, яскравим прикладом  відповідального історика Ярославом Грицаком, що в мене викликає деякий сумнів. Тому я вдруге викладаю свій пост віід 16 травня 2018 року під назвою
«Ганьба».
«Наші країни ніколи не мали відкритої широкомасштабної війни. Навпаки, найчастіше Україна зі своєї волі опинялася в союзниках Росії».
Тобто москалі не загарбали Україну, а Україна, ніби-то, сама пристала до Москви. Тобто не було спротиву загарбникові, не було його розгрому під Конотопом, не було спроби Мазепи вирватися з ціпких обійм брата, який невідомо звідкиля раптом з'явився. Не було знищення гетьманства, перетворення вільного селянства на кріпаків, заборони української мови, не було моря української крові від більшовітських банд Мурав'йова, не було Крут, Голодомору, розстріляного відродження, не гнали «великі полководці» Жуков та Ватутін тисячі неозброєних українських підлітків-піджачників «форсироватьДнепр», не було катувань Симоненка та Стуса.
Були «Савьет да любофь» чи то братів, чи то сестер, та «Дни украинской культуры в Москве» і співи І.С.Козловського про карії очі.
Отака нахабна пропаганда малоросійства. То ще цього замало. Тут вам і втлумачення меншовартості:
«Путін не дасть згоду на входження України в Європу», а слідом і Євразійства: «асоціація України з Європою нічого по суті не дає».
Якщо ви гадаєте, що це були цитати від кума ХайльПутіна Медведчука  чи якоїсь шавки з «Українського вибору», то ви помиляєтесь. Це каже відомий український історик, публіцист, професор Українського Католицького універсітету Ярослав Грицак.
Ганьба, та й годі.

Tags: Грицак, история, колоборант
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments