deddon (deddon) wrote,
deddon
deddon

Надія тільки на себе.

Yevhen Bulavka, топ-автор, пише, що для політики, яка впроваджується зараз руками Єрмака-Зеленського, Ахметова, Пінчука, Коломойського, ОПЗЖ є усталений політологічний термін, який звучить як "фінляндизація".
Україна перестане бути Україною за змістом. Бо для нас це означатиме тотальну русифікацію і призначення росіян на важливі посади, як це було при Януковичу.
От до чого ж пан Булавка правий. Все так. Але є нюанси. По перше, чому до тих прізвищ, що вказани вище, не долучити прізвища Кравчука і Кучми, які цілком підтримують оту ганебну політику зеленої команди, яка йде шляхом Януковича. А чому до них не долучити і Ющенка, який продав посаду президента Януковичу за 30 срібняків, тобто за мільярд зелених на трьох з Балогою і Уллянченко. Це не я кажу, це Генадій Москаль каже, а він багато чого знає, та мало каже.
Не відстає від цих добродіїв і п' ятий президент, що «от»чество так любить, так із його сердешного кров, як воду точить». (с) А награбоване вивозить до Лондону, де навчаються діточки, які не хочуть знати мову й тим пишаються, до Іспаняї чи то до якихось островів у офшори. А його полюбовні зустрічі наодинці з Путіним під час окупації Донбасу і анексії Криму теж багатомовні.
Так що політика Зеленського не стала чимсь новим, а Україна із самого початку була фінляндизована, має формальну незалежність і намагається розкорячившись сидіти на двох стільцях – і на європейському і на путінському.
Бо те, що у Конституцію записали напрямок до ЄС і НАТО, то також є пуста формальність, бо ніхто з можновладців ніколи на ту Конституцію нв звертав уваги. Ось хоч би підписання Минських угод. Хто давав право обіцяти зміни до Конституції? Це ж можно робити тільки по згоді Верховної Ради та стведженням Конституцій ного Суду. А що зробив президент Порошенко? Доручив екс-президенту Кучмі підписати антиконстуційни угоди. Й жодний й оком не мигнув, й вони в них не повилазили.
А зараз йде найстрашніше – Україна  русіфікується шаленими темпами, йде  призначення росіян  та колаборантів на важливі посади, як це було при Януковичу, що може привести й до втрати тієї примарної формальної незалежності, а українці вже опинилися впритул із загрозою втрати свого основного багатсва – землі.
І українцям треба невідкладно братися за голову, щоб потім не було необхідності братися за сокиру.Tags: Булавка, Зе-мразь, Конституция, Расея мразьПрокопович
Subscribe

 • Ишь,размечтались.

  Известный российский социолог Алексей Рощин в своей статье «Россия впереди. Мировой лидер по количеству импотентов» пишет: В…

 • Это не филологическая проблема. Это политическая наглость.

  В 1993 году правительство Украины обратилось к правительству РФ с предложением использовать в официальных документах при упоминании Украины предлог…

 • С кем поведёшься…

  Есть такой блогер Тузов Виктор Петрович, профессор, физик. Но блог, в основном, о политической обстановке в Украине. Однако специфический.…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments