deddon (deddon) wrote,
deddon
deddon

Яка ваша думка?

Неначе люди подуріли.
І виріс я на чужині.
Т.Г. Шевченко.

Український політик і дипломат, засновник інтернет-видання "Апостроф" і телеканалу "Апостроф TV" Василь Филипчук підтримав публичне висування кандидатури Генадія Друзенко у судді Конституційного суду України. Мабуть, це той публіцист, який останім часом частенько  миготить у соцмережах  та ЗМІ із статтями різної, зокрема, й протилежної  спрямованісті.
Ознайомившись з деякими, я зупинив свою увагу на статті  «УКРАЇНА: ДЕМОНИ ІСТОРІЇ і
НОВИЙ ПОЧАТОК», бо, як я зрозумів, вона ссме й є кредо автора.
Отож, що ж то за демони, які на думку автора, заважають «новому початку» України?
Їх два.
«Перший - це демон постколоніалізму. Його вигадала українська гуманітарна інтелігенція, яка по Шевченку творила наратив сучасної української нації. Квінтесенцією цього наративу можна знайти у відомій формулі: "Геть від Москви!»
О, тепер все, як на долоні. Так, був Шевченко, бунтар невдячний, його росіяни викупили з кріспацтва, йому цар гроші давав, а він про царицю - «чапля довгонога». Ну, це тоді було, а зараз? Зараз він застарів, ну, хто сьогодні таку шапку носить? Чому тікати од Москви. Чому? Ну, глупство ж. Прочитав, і приєднуюсь до шановного пана Филипчука, і хизуюсь – які ж вони з паном Друзенко сучасні та передові. От, якби їх обох до Конституційного суду, ото б Україна рвонула так, що й Москва позаду залишилася і зупинилася б десь аж на Колимі.
А що ж то за другий демон?
Другий демон - це невідрефлексована спадщина УРСР.
Автор вважа», що «прийшло время попытаться осознать и принять наше sowetskoe nasledie».
І ось тут я завагався – як же за нього голосувати?
В Конституції України вписано, що вона хоче в ЄС так, що «кушать не может».
«І ЄС пийняв резолюцію, яка дорівнює радянський комуністичний режим до нацистського, а кандидат у члени Конституційного суду України вважає, що «Сьогодні будь-якій притомній людині зрозуміло, що СРСР - не був частиною "імперії зла". Що комуністичний режим не дорівнював нацистському».
Тому я тут у глухому куті І відправляю питання на розсуд читачів – хто ж, насправді, є притомна людина – пан Друзенко чи депутати Верховної Ради та депутати «вропарламенту? і вже після цього треба вирішувати, чи голосувати за патріота Москви пана Друзенко чи ні.  


Tags: Друзенко, Конституционныйсуд, Филипчук, колаборанты
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments