deddon (deddon) wrote,
deddon
deddon

На арені циркачі, а народу не смішно.

А ви подивиться – вони
всі з одного гнізда.
В'ячеслав Чорновіл.          
А що не так? Кравчук пророкував Медведчуку велике політичне майбутнє (коли тишком-нишком взнав, що той став путінським кумом), а до Зеленського, як до рідного онуки. Той же Кучма наставляв колись молодого Порошемка, а зараз і з Зеленським вась-вась. Та ж такі «люті вороги», як Медведчук і Порошенко, були засновниками СДП (о), мало ні ВПК(б). Ну, то шутка, і, взагалі, був ліричний відступ. Тепер до теми.
16 лютого 2019 року бувший радянський  дисідент, в'язень ГУЛАГУ, націонал-демократ
Степан Хмара  на сайті «ЄВРОПЕЙСЬКІ НОВИНИ» опублікував статтю «Хто не за Порошенка, той за Путіна».
Стаття дуже велика, не всілякий птах дочитає її до середини, але той справжній українець, патріот України, який дочитає і обміркує її, виходячи з сьогодяшніх реалій, той прийде до висновку, що ті три головни політични сили, а це, як відомо, «Слуга народу», ЄС і ОПЖЗ, перетворили Україну на політичний цирк, в якому вони видають себе за  нещадних борціВ між собою за народне щастя, а  насправді є трьома  братами- близнюками, а їх боротьба є боротьбою нанайських хлопчиків.
Медведчук голосно всією своєю, звиняйте, ЖОПОЮ сурмить, що тільки з братнім російським народом Україні буде щастя, а всі ці Порошенки та Зеленські тягнуть вас до Європи, якій ви потрібні лише, щоб сраки дідам та бабусям мити.
В той же час Медведчук кумиться з Порошенком, а той для кума намагається зробити приємне. Так у 2014 році Медведчук був ніким й звали його няк, а за роки правління Порошенка він став і міліардером і телемагнаом і великим політичним діячем. Хіба не цирк?
Або жураналіст Бутусов звинувачує Зеленського і його офіс у зраді, зриву спецоперації, Зеленський заперечує, і хто стає на захист Зеленського, який «такий-сякий за європейський вибір»? Ота ж ЖОПА в обличчі Шуфрича та його однопартійців. То не цирк?
Зеленський їздить по Європах і жаліється на Порошенка. А Європа милується – ой, який щирий і гарний хлопчисько, придумав собі ворога і боїться його, а Порошенко ж реформи робив.
А не розуміє наївна Європа, що її за дурня тримають.
Що Порошенко грав з нею у кішки-мишки. Він таким чином писав реформаційни закони, щоб у потрібний момент Конституційний суд їх признавав незаконими.
Й Порошенко тут ні до чого – суд, це ж святе. Цирк?
Або Зеленський так тужиться, намагається кримінал в діях Порошенка знайти і не може знагти. То прочитав би статтю Степана Хмари – там злочинів на три пожиттєвих. Не читає, і його Рябошаки та Венедіктови теж не читають. А шукають, і вдень і вночі. А що ви тут шукаєте, ви тут щось втратили,- та ні, тут під ліхтарем світло, ось і шукаємо, - а, коли так, то да. Отакий цирк.
В Україні не знайдеться жодної людини, яка б казала, що Степан Хмара хоча б на йоту колись зрадив українській ідеї. Тож читайте Хмару, дуже цскаво.  І пізнавально.
Tags: Европа, Зе-мразь, Медведчук, Порошенко-мразь, Хмара
Subscribe

 • Нос растёт не по дням, а по часам.

  Цензор.нет: Только 17,6% фактологических цитат Зеленского на пресс-конференции оказались правдой.

 • Оказывается, есть разница.

  Возражение к посту « Какая разница?» Путин, показывая свою мужественность, предпочитает показывать верхнюю половину тела.…

 • Какя разница?

  Путин – лидер правящей в РФ партии «Единой России», партии жуликов и воров. Зеленский – лидр правящей в Украине партии…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments