deddon (deddon) wrote,
deddon
deddon

Роззуйте очі, украЇнці.

«Катастрофа чекає на тих, хто не зможе вигнати радянського привида з власного будинку», - заявляє «сивочолий гетьман» голосом Віталія Портнікова. І як з цим не погодитися. Це так.
Та Портніков далі плавно переходить до маніпуляцій:
«Радянський привид остаточно був вигнаний з української землі у 2014 році».
Тобто, тільки-но «сивочолий» став президентом, радянський привид щез з теренів України, й вона, нарешті, стала незалежною. І в мене питання – незалежною від кого? Якщо від імперії, від комуністичних ідеалів, від «русского мира» - то ні й ще раз ні. Бо скілильки б разів Портніков разом із «сивочолим» та іншими порошавками не шамкали, не гавкали та не сходили слиною, а правди нікуди діти – Україна й досі залишається колонією,  залежною від імперії і «русского мира».
Ви тільки загляніть у Конституцію так званої незалежної України, прочитайте ганебну 10 статтю, написану Валентиною Шевченко, радянською комуністичною хвойдою Головою Верховної Ради Української радянської соціалистичної республіки.
Ця ганебна стаття діє й сьогодні. І це катастрофа.
Чи «сивочолий», маючи більшість у Верховній Раді,  спробував здихатися цього радянського привиду?
Ні, він на при кінці своєї каденції лише спромогся підписати Закон про мову, и усюди повторювати, «армия, віра, мова», достеменно знаючи, що цей Закон мертвий, бо при поподанні його до Конституційного Суду, він буде визнаний антиконституційним насамперед через тую проклятущу радянську 10-ту статтю.
Все знав і все передбачав.
Та маючи сотні дешевих ботів-порошавок та дорогущего маніпулятора Портнійова став в очах пересічних таким захисником інтересів українського народу, що вже із кращими гетьманами зрівнюється. А воно, як було кумом Медведчука, другом Путіна, втіленням малоросійства і ворогом українців, таким воно і є й буде далі.
Постепіграф.
Не можна навчити
стару собаку новим трюкам.
Англійське прислів'я.

Tags: Конституция, Порошенко-мразь, Портников, мова, предатели
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments