deddon (deddon) wrote,
deddon
deddon

Мабуть, наснилося.

Хранція була велика та сильна. Весь час змагалася з Великою Брітанією. та все якось невдало. Потім зазирнула за море, а там Алжир. Во! То скільки дивізій у того Алжиру? Та які там дивізії, в них і кулемета немає.
О, тоді ми йдемо до вас. Й зажили. Призначили генерал- губернатора, у містах і селищах своїх сатрапів. Ні, якщо туземець вивчив хранцузьку та міг гарно лизнути хранцуза, то й йому давали посаду. Так з часом і генерал- губернатором став алжирець. Класична вийшла колонія.
Але все хороше колись закінчується. З'явивсь Махатма Ганді, посипалась Британська імперія. У світі почали ганьбити хранцузів. Колонія – це гидко.
«Відпустіть наш народ», - кажуть алжирці. Та немає проблем. Ось вам незалежність. Таблички поміняли. Танки до ранку – тепер ми незалежні. Ось генерал- губернатор тепер він наш президент. Той, що був наглядач у місті чи на селі, той тепер мер чи голова. А яка в нас демократія! Вибори та тендери усюди.
Все, як у людей. Виборчі дільниці по школах. За столами вчительки. Вони є надією нації. Бісмарк казав, що шкільний вчитель – це майбутнє нації. І ось се майбутнє пише, а вночі рахує голоси. Отож, самі знаєте, що вночі буває, коли Бог спить. І от, що я вам кажу – демократія – то дуже добре, але народ якийсь дурнуватий, завжди обирає тільки шазраїв та хранцузьких найманців.
Тут на мене всі, хто слухав, накинулися.
Що ж ти брешеш негіднику! В Алжирі немає жодного хранцуза, всіх колонізаторів та їх місцевих приспішників повикидали. Навпаки, самі алжирці їдуть до Хранції, й там свої порядки встаноелюють.
А дійсно ж так. То я щось з похмілля переплутав.
Ви вже звиняйте.


Tags: Алжир, выборы, колаборанты, колония, украинский народ
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments