deddon (deddon) wrote,
deddon
deddon

Куди йдемо ми з Кравчуком?

В Москву, в Москву, в Москву!
А. П. Чехов «Три сестры».

Куди, куди? Що ти не зна»ш? До Європи, до НАТИ і ЄС. Конституцію читати треба. – Та читав. – Тож що? Якого біса тобІ ще треба? – Та от, як та бабця казала, що не вірте тому, що написане, вона на паркані щось прочитала, мац-мац, а то брехня. – Так тож на паркані, а тут – Конституція! Кумекаєш? – Воно так, та щось воно не так. – Да що ти – то не так і то йому не так. –
Ні, от послухай. Це ж Кучма казав, що ми підемо до Європи? – Так. – А ти подумай, він намагався, напружувався, а таки зробив зятя олігархом. От прийдем ми до Європи, що с того олігарха стане, він збанкрутує, стане звичайним пересічним, воно йому треба? - Ні. – Отож. – Тоді навіщо до Європи? – От послухай. Хто є Кучма? Комуніст, член ЦК КПРС, червоний директор, хтоє його зять? Шмаркля комсомольська. Вони ж хазяйнувати не можуть, бо руки ростуть не звідтіля, вони здатні лише  грабувати награбоване. Нафти, газу в країні немає. Де гроші брати? Кучма мав надію на Єльцина, та обламався. Той сказав, що я тобі особисто з газу добрячий відсоток  отслюнавлю, а всю країну брати собі на горба не взмозі, дуже вас багато, а Росія – це не банкомат.
Й що робити? А зять каже, що у буржуїв у Європі грошей, не знають куди вже й складати. Давай до них звернемось. -
Та ми ж там пропадемо. – вони гроші дадуть, але виставлять умови – там демократію, правосуддая й таке інше. Ми скажемо – аякже, все зробимо, тільки швидше гроші дайте, бо пропадаємо. А у буржуїв є МВФ. Це така собі корова. В неї накоплюються гроші, й вони її тягнуть долу, їй потрібно ці гроші комусь позичати, а тут ми. Мвф свої умови ставить, їй побоку, що там у вас потім буде, їй потрібно, щоби з вас потім здирати борг з відсотками, а там трава не рости.
Отож з тої пори всі президенти України на словах йдурь у Європу, навіть у Конституцію це прописали. А що – папір все стерпить. Й тягнуть грошики помаленьку. І все йдуть до Європи, але, як Ленін заповідав – два кроки назад, один крок уперед. – Ой, лишенько, а що ж Європа не розуміє, що її дурять? – Все вони розуміють, та їм на те, що в Україні наплювати та розтерти. Головне, щоб Україна в них гроші брала, а не побраталася з РФ і російських вояк в Україні поблизу кордонів ЄС не було.
А Зеленський з Кравчуком якось крутнулися, якби до Москви обличчям, а до Брюселю задом. Й наразі прозвучало з Брюселю грізне «Гей, хлопці, Єврора – не банкомат».
Хлопці зробили такий здивований вигляд, та що ви таке кажете? Ми ж такі, та в нас навіть у Конституції написано, ось подивіться.
Ну , Брюсель заспокоївся, забрав свою лайку про банкомат. 
І брижі уляглись, все заспокоїлось, українське болото застигло.
Заспокоїлась і Анке Фельдгузен, очільниця посольства Німеччини в Україні, вона
не має сумніву, що команда Зеленського йтиме до ЄС та НАТО.
«У представників чинної влади є емоційний, людський зв’язок з Європою. Вони вільно подорожували Європою ще до безвізу, у них були підстави туди їздити, вони мають партнерів в ЄС, їхні діти звикають до цього ж.
Ось це дає мені впевненість, що Україна лишатиметься на шляху до Європи», - каже  Анкие Фельдгузен в інтерв’ю "Європейській правді.
То так. У представників чинної влади є емоційний, людський зв’язок з Європою. Вони вільно подорожують Європою, вони мають партнерів в ЄС, їхні діти звикають до цього ж.
«А ми? - питають пересічні громадяни Україми, - А наші діти?»
«Кожен сам коваль свого щастя, кожен сам за себе, це вам не сав'єти», - переморгуються Зеленський з Кравчуком.
І  повертаються до Путіна. Зеленський заглядає тому у очі, а куди заглядає Кравчук, то вже його справа.


Tags: Германия, ЕС., Зе-мразь, Кравчук, Кучма, Москва, Пинчук
Subscribe

 • «Меня терзают смутные сомнения» (с)

  «И теперь слабенькие дети, слабенькие люди тоже выживают, поэтому не надо рожать 11 детей, достаточно родить двоих, чтобы воспроизвести…

 • Надо, Федя, надо.

  «…дети этих самых образованных людей не мотивированы к учебе, они меньше учатся, и сегодняшняя статистика уже это показывает, им не так…

 • В этот день 6 лет назад

  Этот пост был опубликован 6 лет назад!

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments