deddon (deddon) wrote,
deddon
deddon

Важливе уточнення.

Давньоримські юристи казали, що у диспутах перш за все потрібно домовитися про терміни. Я вважаю їх досвід дуже цінним.
Бо я бува не можу зрозуміти, що деякі добродії мають на увазі. Чому йде отака плутанина? Один каже «народ України», другий каже «український народ, українці» і не бачать вони різниці поміж цими поняттями, вживають їх мов синоніми. А це не так.
Україна була колонією росийської, а згодом, радянської імперій майже  вподовж чотирьох століть.
Тож не дивно, що ставши незалежною державою, здобула у спадщину національну різноманітність. Крім саме українців в Україні мешкали різні народи, та основу з цих іншомовних складали представники метрополії, тобто, росіяни, які зверньо ставилися до українців, а їх мову звли телячьєй.  Та ще більший відсоток  складали зросікщені народи, а також велика кількість зросійщених українців.
Ось ці  росіяни та зросійщені народи і навіть зросійщені українці не сприйняли Україну, як незалежну державу українського народу, а сприймають її, як продовження УРСР, тільки юридично незалежної від Кремля, як такий собі колгосп, в якому мешкають рзні народи, але під проводом російського старшого брата та тих самих зросійщених. Подивиться на керСвництво України з дня проголошення незалежності й до сьогодні. Це ж перефарбовані зросійщені кравчуки, кучми, ю'щенки, ікуновичі, порошенки, зеленські, фокіни, азірови та нема їм числа до самих далеких сіл та селищ. І всі вони дивляться на українців, як на «козлів, що мєшають їм жити».
Саме це прагнуть приховати російські та проросійські пропагандони, створюючи плутанину в термінах.
Тому мені дивно, коли украінські патріотичні діячи також страждають на цю хворобу.
Наприклад, один дуже шановний політолог (не буду називати прізвище, тому що це не єдиний випадок)  пише.
«Подивіться навкруги - адже українські люди голосують та поводяться ПРОТИ САМИХ СЕБЕ - і цьому немає ради».
Тож хіба то  українці голосують?
Українець мудра людина, вона практична, прагматична, має жахливий величезний досвід життя під ворогом, вона все бачить, і ще за пару століть до Станіславського казала «Не вірю, ось поки не помацаю, не повірю». А що ж тут мацати, коли все й так на виду. Тож українець й не йде голосувати, бо голосуй, не голосуй, а вони напишуть те, що їм треба.
Ви ж розумієте, що по селах голосують лише старі бабусі. Вони прихдять до секретарки й кажуть: «Ой, донечко, де ж мені тут хрестика ставити?». Отож, як вони «проголосують», після того комісія збирає всі залишившиїся бюлетені й кида їх до урни. Все.   Дільниця зачиняється, бо треба бігти худобу годувати.
А за кого секретарка хрестики ставила? За того, на кого начальство вказало. А хто ж те начальство? Звісно хто. Зросійщені злодії та бандити.
Тож в Україні «український народ (це люди не обов'язково українці по крові, це може бути, хто завгодно, хоч чукча чи негр чи єврей. Головне, щоб він знав мову , любив і поважав українську кыльтуру, історію та був українським патріотом).
А в цілому всі мешканці України то є народ України, і велика частка народу Україми вороже налаштована до українського народу.
Якби справжня  українська інтелігенція, не тая, яка бебекаючи побігла за козлом-провокатором, спадковим казнокрадом, на якому ніде тавро ставити, Порошенком, а, дійсно, справжня українська інтелігенція спромоглася заснувати українську націонал-демократичну партію імені В'вчеслава Чорновола, й дойти до кожного українця, то була б величезна сила і надія на відродження нації.
А поки що, маємо те, що маємо.Tags: народ Украины, термины, украинский народ
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments