deddon (deddon) wrote,
deddon
deddon

Головний “Фарбований лис”.

Такий собі Сергій Пархоменко від імені Руху Опору Капітуляції повідомляє, що Рух  починає кампанію “Фарбований лис”, і буде виявляти серед кандидатів у мери та  міацеви ради «фарбованих лісів».
Тому пропонує, за можливості, всім патріотично налаштованим громадянам , в першу чергу – своїм прихильникам, розпочати виявлення у списках проукраїнських партій:
– Колишніх депутатів будь-яких рівнів від «Партії регіонів», ОПЗЖ, партії «Опозиційний блок», Комуністичної партії України тощо.
То я хочу привернути увагу Руху до того факту, що у списку кандидатів патріотичної партії «Єропейська солідарність» до Київської міської ради фігурує Марина Порошенко, яку не можна вважати патріоткою України з таких от обставин.
Вона виховала своїх діточок у антиукраїнському дусі. Її діти навчаються за кордоном, бо не можуть скласти іспити в Україні, не знаючи української мови.
А син Михайло на питання кореспондента про мову, яка мова у них вдома звучить, відповідає... теж російською.            
"Не переходить він на українську і все тут».         
Отака перефарбована українська лисиця.
А її чоловік, Порошенко Ретро Олексійович, відкрию вам таємницю, був мінітром в уряді Азарова, і, даруючи йому квіти на день народження, називав його своїм вчителем.
А опісля Майдану перефарбувався на опонента Януковича, але згоду на його намагання бути президентом України одержав у Відні від краемлвського холуя Фірташа. На піар Порошенка вилилася золота злива кремлівських грошей. Все, що писало, все,що до хрипоти горлало – все мало доступ до олігархичних ЗМІ, а в Україні інших чорт ма.
Ось патріоти звинувачують Зеленського за його спроби домовитися з Путіним, за його заборони стріляти у відповідь по бойовиках. То це ж жалюгідний плагіат, це все першим робив Порошенко. А хто хвастав, що сам написав текст Минських угод, од яких Україна харкає кров'ю й досі? А хто за найменшої можливості  проводив зустрічі віч-на-віч з Путіним?
А хто ж давав згоду на зміну Конституції України без рішень Верховмої Ради чи референдуму? Та воно хитрюще свойого підпису не ставив, а доручив Кучмі, бо «дедушка старый, ему всё равно».
А хто був Медведчук у 2014 році? Він був ніхто й звали його ніяк. А хто він є зараз? То була дяка Кремлю за посаду президента? Та коли цей сивочолий хитрюган побачив, що рейтинг пішов у пке, то перефарбувався й став таким українським патріотом, звідкіля й взялися ті «Армія,мова і віра». Навсшав їх, мов лапшу на пересічних, а вони і з'їли та ще просють, давай знову Порошенка у гетьмани. То чи вам повилазило чи, якщо є у вас очі, то окуляри вам потрібні?
Роздивиться, шановні, оце ж і є головний «фарбований лис».Tags: Порошенко Марина, Порошенко Михаил, Порошенко-мразь
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments