deddon (deddon) wrote,
deddon
deddon

І ти, Брут?

Вважаю, що подальший докладний виклад  моїх оцінок «нехороших Законів» не слід продовжувати, кого це зацікавить, має змогу прочитати мій коментар до посту Алі Татар-заде.
Та зфцікавленому темою я пропоную ознайомитися з відповіддю Алі Татар-заде на мій коментар:
«дякую за ілюстрацію - якраз те і доводив, що ця пошесть притаманна українцям з давніх часів і що навряд чи вони її вилікують».
По перше, мене здивувала така зверхня бездоказова, нзвіть без спроби обгрунтування балаганна відповідь типу «Сам дурень».
А по друге, вона мене збентежила.
Поясняю.
З появою чинного президента в Україні почався наступ на українську мову, културу, традиції. Зараз в Україні відбувається ренесанс «русского мира». Його представники, яких раптом з'явилося , як ріп'яху та ще й трошечки, почали під виглядом модернізму й приходу нових часів намагатися втюхати украрїнцям ідею відцуратися своїх традицій, як застарілих.
Звідки-то взялися «політологи», Друзенко, Рябчук, а піарить їх такий собі «об'єктивний» марксист  професор Туров (trim-c):
«следующий материал посвящен ближайшему и конкретному заданию - переосмыслить национальный нарратив именно украинский, бездумные (а порой и расчетливо-эгоистичные попытки) "хранитьнаследие кобзаря" и хранить и чтить "память погибших героев" эпохи Бандеры и Шухевича сродни превращению начционального наследия в шароварщину и ничего хорошего ни нации, ни конкретному украинцу принести не могут.»
І Алі Татар-заде туди ж, повторюючи цих «модернових» колаборантів про «цю пошесть, притаманну українцям з давніх часів».
Це замість того, щоб зберігати і охороняти національну спадщину і традиції.
Сумно.

Tags: Али Татар-заде, Друзенко, Рябчук, Туров, русский мир, украинцы
Subscribe

 • Гоголь бессмертен.

  Что-то последнее время смотрю я на вершителей судеб людских, что в России, что на постсоветском пространстве, что на Западе, да и на Востоке, и…

 • Новые требования чекистской хунты.

  Депутат Государственной Думы Коломойцев предупредил украинскую власть, что следующий обмен пленными может состояться только в случае включения…

 • Какие следователи, такие и эксперты.

  В программе Шустера, посвящённой якобы раскрытию убийства Павла Шеремета, эксперт объяснял «очевидное»: что походка, стиль движения…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments