deddon (deddon) wrote,
deddon
deddon

Хто в стороні, а хто в бороні.

Якби Тарасик був би нормальним хлопцем, а не зневіченим чекистким вихованням, йому б з'явився привид батька й розповів про його вбивць.
Він би йому розповів, що серед його соратників були заслани чекисти. Про це знав Кравчук, який зайнявши вищий державний пост, заволодів повним переліком агентів та стукачів КДБ. Про це він заявив, і після цього був приречений на повагу чиновництва та депутатів, які боялися викриття їх секретів. Він став серед них таким собі авторитетом. Йому багато чого відкрилося. Так він був здивований шаленою кількістю стукачів та агентів КДБ у керівництві Руху. Більшість була  агентами КДБ. Але він Чорновола про це не попердив.
Кравчук взагалі не розголошував таємниць КДБ. Він  байливо стояв на сторожі чекистських секретів, мов спавжній  Мальчиш Кібальчиш.
А попередив би Чорновола, той був би вже озброєний.
Та ні. Навпаки, коли Чорновіл став головою Львівської ОДА, він вирішив змінити весь склад СБУ, але Кравчук заборонив це робити, бо так можно опинитися без професіоналів. Отож Чорновіл так і продовжував свою діяльність у ворожому  оточенні, яке його і згубило.
А ви кажете, що Кравчук тут ні до чого. Еге.

Tags: КГБ, Кравчук, Черновіл
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments