deddon (deddon) wrote,
deddon
deddon

І сміх і гріх.

Чем кумушек считать, трудиться, не лучше
ль на себя, кума,  оборотиться?
Крылов И.А.

Совком назвав виборців Зеленського відомий український письменник та художник Лесь Подерв’янський у розмові із народним депутатом від «Європейської солідарності» Олексієм Гончаренком. 
Отож, сміх тай годі. А той завзятий регіонал Гончаренко – аж ніяк не совок? А сам Лесь  Подерв’янський не совок? ВіН Засуджує 73% українців, які, нібито, голосували за Зеленінця. Хоча кожній розумній людині яано, що за Зеленінця голосували тільки 30%, а 43% проголосували проти бариги Порошенко, який своєю жадібностю достав більшість українців.
Аще за кілька років до Зеленінця на питання про застосування россійської мови В Україні він казав: «А какая разница?» 
Тепер він вигадав теорію про українське походження мату. Тож дурниця бздур. Мат – це єдине, що є винаходом москалів. Все інше вони вкрали. У України – назву Русь, «русский борщ», у китайозів – «русские пельмени», у японців – « русскую матрёшку» и таке далі. Тільки «русский мат» є славою і гордістю москалів. А Подерв’янський в чисту співучу українську мову тягне суржік та москальский мат.
І ми дивимось, як совок Подерв’янський разом із завзятим  регіоналом, совком Гончаренко називають совком такого ж завзятого совка президента України Зеленінця.
Дожила Україна до таких часів, що совок із совком розмовляє та на третього совка накиває. Отаке.


Tags: Гончаренко, Зе-мразь, Подеревъянский, мова, язык
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments