deddon (deddon) wrote,
deddon
deddon

Останій президент України.

Пам'ятаєте, любі друзі… а що, тільки в Ю щенка були любі друзі, в мене теж є. Так ось, дорогенькі, чи пам'ятаєте ви, у квітні минулого року обидва претенденти звинувачували один одного в пристрастях до алкоголю та наркотиків. Було вирішено провести тести. Я так думаю, що, якщо б їх носи не були б у пушку, то кожен призначив другому свою лабораторію, або обоє пішли у одну незалежну. Але вони сгодилися, щоб кожний пішов у ту лабораторію, яку сам схоче.  Діючий президент пішов до підвладної державної лабораторії та отримав негативний висновок по обом тестам. Мабуть, лікарі виявили схильність пацієнта до алкоголю, бо це було видно й неозброєним оком, але було вирішено, що він просто любитель, а не професіонал.
Теж саме було і с претендентом, у якого було виявлено пристрасть до наркотиків, як у більшості артистів шоу-бізнесу, але теж в приватній лабораторії  Пальчевського, знайомого претендента, також визнали його
любителем та оприлюднили негативний висновок. Всі були задоволені.
Як на мене, цей вчинок Зеленського показав його Нерозбірливість у стосунках з людьми. Бо якщо ознаймитися з біографією Пальчевського, виникає таке відчуття – що сьогодні знає Пальчевський, завтра знає Бастрикін. Але Зеленський керувався прислів'ям – давній теледруг краще нових двох.
И раптом… Сайт sprotyv.org пише,  що проросійський пропагандист, який активно співпрацює з каналами кума Путіна – Медведчука – Андрій Пальчевський в одному зі своїх відео висловився з приводу карантину в Україні, використовував антисемітські висловлювання.

«А ж ** у цю нам і залишать на пам’ять ті, які в цей час швиденько продали нашу землю, для того, щоб потім на кістках танцювати «Сім-сорок». Ми ж це розуміємо.»
Хто ж ті кляті ж…? Весь гнів Пальчевського направлений на Шмигаля:
«Денис Шмигаль під час Другої світової війни через своє прізвище потрапив би до газової камери без черги».
Одначе прізвище Шмигаль не є єврейським.  Прізвище Шмигаль, похідне від Шмиголь, яке знаходиться у переліку благородних прізвищ Івана Грозного. Ними він нагороджував за аслуги перед державою. То Шмигаль є нащадок дворянина з ближнього кола Івана Грозного.
Тобто, філіпіка Пальчевського має влучити не Шмигаля. То кого ж? Україна знає, хто приклав
надзусилля задля прийняття зрадницького закону про земельну реформу, і до якої націії  він належить. Йому б написати заяву у СБУ, прокуратуру про розпалювання міжнаціональної ворожнечі, але він тихо сидить, мов миша попід
віником. Чого він боїться, розголосу аналізів? Так тож є таємниця Полишинеля. Один мій знайомий
обурювався: «Кажуть, що кожен президент гірше попередника, а це неправда. Ось Янукович бив своїх підлеглих, а Порошенко, хоч і п'є, а підлеглих не лупцює, тож вже прогрес». Народ України чудово знає, хто п'є, а хто нюха, й каже: «Нюха, й хай нюха, аби не коловся».
Якби я мав доступ до президентського вуха, я йому сказав би: «Пане Володимiре, ти не бійся російських провокацій, а звернись до Бога, щоб Той напоумив суддів Констітуційного Суду визнати земельну реформу неконстуційною, бо може прийде час, що ти разом із своєю сім'єю чухнеш до Лондону, а євреям в Україні буде неперелівки. Молися, вражина!»
Tags: Зе-мразь, Пальчевский. Шмыгаль
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments