deddon (deddon) wrote,
deddon
deddon

Питання рубом.

Москалі – це не люди, це вовкулаки. По- перше, москаль повинен мати при собі ружжо. Бо без ружжа він ніякий, він боїться кожного куща, бо усюди вороги, усі хочуть його захопити, йому страшно, йому потрібне ружжо. А вже, коли в нього є ружжо, то він дивиться навкруги, чи є що вкрасти. Тож в Московії нічого немає, крім злиднів, він прямує до сусідів. А ще в нього є такий  струмент, зветься ізик. Той струмент іде разом із ружжом. Москаль цим ізиком кусає тубільця, і той укушений стає підмоскаликом, а діточки вже будуть справжніми москалями. І ці укушени вже разом з москалями перетворюють  своїх родичів на москалів. Отака зараза.
Москалі насаджують у містах своїх воєвод, прислужують їм укушени. А по селах тубільці ще розмовляюсь на своїй рідній мові. Та коли вовкулаки одягли шкіряни тужурки, життя зовсім не стало – колгоспи, Сибір, табори та тюрми, Голодомор, розстріли буржуазних націионалістів. иморочени голодом пусти села поназавозили москалів.
Та ось тубільці стали незалежні. А на мові розмовляють лиш по селах, а усі посади займають москалі та укушени, у школах геть усіх вчать ізику, жодного вишу на мові, а у Констітуції незалежної України є стаття про захист чого? Вгадайте з трьох разів. Думаєте мови, загноної на маргинез? Тож ні. Констітуція незалежної захищає ізик. П'ять президентів мали тубільці, та жоден не вніс до парламенту вимогу викинути з Констітуції ту ганебну статтю про захист ізика вовкулаків, які гнобили мову більш 400 років. Бо самі були укушени.
Що ж сьогодні?  
Сьогодні президент потомствений укушений, чистий москаль, навіть на інаугурації перейшов на москальську,
бо українофоб, і його бригада – точнісеньки, як і він.
Хто ж буде у парламенті?
Партія президента-українофоба, партія українофобів опожопа, партія Вакарчука, підфарбована українською фарбою, але фінансується укушеним олігархом, а батько Вакарчук старший, незміна довірена особа Порошенка.
Партія Порошенка, укушеного українофоба, який придурюється націоналістом, але його діточки не знають і не хочуть знати мову, а синуля хизується у футболці з написом «Я – русский». Бачте, сам підмоскалик, а синок вже москаль.
А Закон про захист мови підписсв у пику Зеленському в кінці своєї каденції. П'ять років йому це не боліло. Це аналогічно, як під кінець своєї каденції Ющенко дав Героя України Бандері, щоб лохторат сходу скоріш побіг голосувати за Януковича.
От до чого прийшла Україна за 28 років Незалежності.
Невже вражини задушать мову та згублять націю?
Tags: Зеленский, Порошенко-мразь, ганьба, мова, москальство, язык
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments