deddon (deddon) wrote,
deddon
deddon

Шушваль.

Несподівано Порошенко програв вибори. Для Юрія Андруховича померкле сонце.
Часовий відтинок між найвищим злетом Порошенка в очах одуреного телеканалами олігархів простого народу та його, тим-таки народом гучно схваленим публічним розп’яттям становить усього п’ять років.
Юрко розуміє, що понтовитий Путін, як досвідчений політик з витонченою державницькою інтуїцією, не міг проіґнорувати такої реальності, як 73%, і вмив руки.
А ось те, що провідну роль в усуненні Порешенка відіграв єрусалимський Синедріон, уміло маніпульований втеклим з України олігархом, того вже душа поета витримати  була не в змозі, і сонце померкло в його очах.
Я дуже співчуваю  Юрію і хочу його заспокоїти, що він, не один, і, навіть, не до ночі пом'янутий 1+1. З ним увесь колгосп «Червоний одобрямс»
Вячеслав Брюховецький, Юрій Буряк, Юрій Виннічук, Петр Вольвач, Любовь Голота, Богдан Горнь, Микола Жулинський, Александр Ірванец, Тарас Компаниченко, Дмитро Ломачук, Надежда Лукьяненко, Павел Мовчан, Раіса Недашковська, Микола Нестерчук, Володимир Панченко, Александр Пономарев, Михайло Ратушний, Ірен Роздобудько, Вадим Скуратовський, Кирило Стеценко, Микола Тимошик, Леонід Фінберг, Елена Фінберг, Микола Цимбалюк, Юрій Щербак і Володимир Яворівський.
За ними бачимо  Гавнопольського, Палія, Подерев'янського,  старушку Забужко с подружкой Ханой ХерВам, Корчинського,
передову бригаду тих, що називають себе совІстю нації – «група 1 грудня», а також Прохазко, Жадан, Пасхавер, Ярослав Грицак, Возняк із своїм журналом та й ще довгий хвСст отої гнилої савьєцкої інтелігенції, яка коливалася разом із лінією партії, потім її сонцем були Кучма, Ющенко, Янукович і, нарешті, Порошенко.
Сліпі! То було не сонце, то горіла вогнем кров людська, яку ваше «сонце» пило з народу й переховувало в офшорах.
Коли це страхіття буде під судом, я хотів би побачити очі Андруховича.
Tags: Андрухович, Порошенко-мразь, выборы, ганьба
Subscribe

 • Гоголь бессмертен.

  Что-то последнее время смотрю я на вершителей судеб людских, что в России, что на постсоветском пространстве, что на Западе, да и на Востоке, и…

 • К ноге!

  Вначале «мамаша» не на шутку разбушевалась. «Убийство в берлинском парке Тиргартен - это, очевидно, серьезный инцидент, - подчеркнула она, - По…

 • Народ решает, но последнее слово не за ним.

  Однак іще раз наголошуємо, що в Україні президента вибирає тільки і лише НАРОД. Конгрес, Сенат, Рада Европи можуть тільки висловити побажання . Не…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 4 comments