deddon (deddon) wrote,
deddon
deddon

Передчуття

Є така байка.
Прийшла в місто біда – страшна повінь. Народ біга, метушіться, шука порятунку. А праведник спокійнісінько молитву чита - чого мені колотитися, мені Бог допоможе. А вода пІдступа. Взяв праведник драбину, вліз на неї, сидить. Підпливають якісь люди на човні, кличуть: «Сідай, чоловіче!» «Та ні, мені Бог допоможе». А вода все вище. Вліз праведник на дах, сидить. Підпливають на човні інші люди: «Сідай, чоловіче!» А він: «Та ні, мені Бог допоможе».
Утоп праведник і до Петра з претензією: «Як жеж так? Я такий праведник, один на все місто, а Бог мене не врятував». А архангел йому: «Та Бог двічі до тебе човна правив, а ти…»
Отак і ти, народе український. Тобі жіночка казала: «Не можна обирати бандита, кров буде». Та ми самі з вусами, ти нам не указ».
А сталося так, як жіночка й казала. Багато крові було. Знов жіночка каже: «Не обирайте олігарха, голі та боси по світу підете шукати хліб свій». І знов народ: «А ти нам не указ». І вже голий та босий  вибира поміж олігархом та клованом.
А коли ті кинуть народ в обійми самозваного брата, от тоді народ, чухаючи потилицю, скаже: «А заповідали ж нам діди - Україну жінка береже, її слухати треба». Та запізно то буде.   
Tags: Зеленский, Порошенко-мразь, Тимошенко, Янукович, выборы
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 16 comments