deddon (deddon) wrote,
deddon
deddon

«У кожного своя доля і свій шлях широкий.» (с)

Ось Петро такий гарний чоловік, все до дому, все до хати, де яка копійчина  не там лежить, все підбира. Та що в тому поганого? Хто ж проти? Хазяїн. О! Але ж йому цього замало. Він хоче виглядати патріотом. Отаке. На сміх курці. Та й люди сміються, от, кажуть патріот свого пуза.  Така його доля.
А ось є така собі письмениця Оксана Забужко.
Письмениця та й письмениця, а хочеться багато жити. Що з тієї бідної України візьмеш? От коли б стати громадянкою США, то да! З такою мрією й поканала туди.
Та з її старань нічого не вийшло завагітнити не судилося, то й повернулася додому бідувати. Але ж хочеться жити багато. Що ж робити? А буду я патріоткою України. Он Ющенко на цьому гарно заробляє. Стала його вихваляти, диви, й непогано виходить. Та, як каже моя перекладачка на роосійську, «недолго музыка играла, недолго фраер танцевал». Пішов Ющ. Що ж далі? «Куда  пойти, куда податься, какому фраеру отдаться?»
У людей вибСр – чи Юлька чи шапкокрад. У неї вибору не було. Бо, коли вона тільки чула то слово «Юлька», т в неї й ноги відбирало, і все тремтіло, а з роту отрута бігла. Бо так же не можна, щоб їй одний Бог усе дав, щоб усі чоловики починали часто дихати тільки її побачуть, а тут… Чому воно так не справедливо?
Голосувала, звичайно, за шапкокрада на зло тій курві, але агитувала за «противсіх», ну, як і Ющенко, ми ж патріоти.
Та треба шукати до кого пристати. А тут і подруга з'явилася, та така крута – сама Хана  Хервам, така ж зла на Юльку, шо і в мене слів немає, хоч я і письмениця. Отож ми з нею душа в душу славили Яника, готували отеє «Перше грудня» та тренували « цвет нации» переконувати лохторат, як добре жити під керівництвом шпкокрада. І все було так гарно, Юлька у в'язниці, ми з Ханкою головні патріотки, і от… Ну, що за доля? Знов я неприший кобиліхвіст, а та сучка вже на волі. Та що ж воно коїться?
Але з часом причепилася, до кого ж, до Хани. Вона тепер коло Медведчука треться, а я вже коло неї. Та ні, все гаразд з моїм патріотизмом. Я ж підтримую Порошенка, а він патріот, та і Мвдведчук його кум, так що кругом одні патріоти. И тут вискакує якийсь Зеленський. Мов сніг на голову. Мені кажуть: «Мочі!». Та я й сама, я за Петра всіх порву, а головне, Юльку. Я її агентом Кремля буду звати, народ нічого не пам'ятає, а я їм кажу, як я виступала під пулями проти Януковича, а та відпочивала, мов на курорті, в Качанівці.   І ось мочу я Зеленського й так, ненароком, ввертаю:
«У «2010 р. в Кремлі за боки брались од реготу, «виписавши» в президенти «дурним х@хлам» на вибір двох своїх аґентів».
У-у-у, сучка. Я, коли її бачу, вовком вию. Така моя доля.

Tags: Забужко, Зеленский, Тимошенко, ХерВам, провокаторы, сволота
Subscribe

 • Оказывается, есть разница.

  Возражение к посту « Какая разница?» Путин, показывая свою мужественность, предпочитает показывать верхнюю половину тела.…

 • Какя разница?

  Путин – лидер правящей в РФ партии «Единой России», партии жуликов и воров. Зеленский – лидр правящей в Украине партии…

 • Вопрос назрел.

  На весенней сессии ПАСЕ депутат украинской делегации Алексей Гончаренко задал вопрос включившейся онлайн фрау Меркель, считает ли она Путина…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments