deddon

Про самоназви держав, народів, нацменшин. Частина перша.

http://mysliwiec.livejournal.com/784292.html

Тут викладено дві точки зору на одну проблему. То хто ж правий?

Я підтримую пана Лосева. Чому? 

Пан Лосев є український націонал-демократ, і він, як справжній український націоналіст, перш за все_ вболіває за свою націю, свій народ, але він шанує і інші нації, та не може ставитися до них зверхньо, зухвало. Націоналіст ніколи не буде називати якусь державу, націю, народ, національну меншину, виходячи із своїх забаганок, а лише, керуючись самоназвою цієї держави, нації, національної меншини.

  • В Західній Африці була така собі французька колонія «Берег Слонової Кості». Виборовши незалежність, народи цієї країни вирішили змінити назву своєї країни, а стару, яка нагадувала їм про роки колоніальної залежності, забути, як страшний сон. Тепер, якщо хтось наважиться назвати державу старою назвою, він вмить стає персоною нон-грата, бо це вважається образою.
  • Та й самі українці будуть вважати себе ображеними, якщо їх назвуть по-іншому, ніж українці. А чимало знайдеться доброзичливців Єґорів Холмоґорових (до речі він не російський націоналіст, а російський нацист, організатор «Русских маршей» та інших нацистських провокацій) і Анатолієв Вассерманів, які будуть доводити і обґрунтовувати, шо нема такої назви –українці, що всі літописи, поети та письменники до ХХ сторіччя звали вас малоросами, а ще раніш «хохлами», «салоїдами» тощо.Що назву цю вигадав австрійський генштаб («Ето всё придумал Черчиль в восемнадцатом году» с).Чому вони цим переймаються? Навіщо їм чужа біда, навіщо нишпорити по чужим шухлядам, вишукуючи чужу істину, навіщо лізуть брудними ногами у душу до сусіда? Це все спекуляції, це не по-людські, це й і є нацизм. Націоналізм же виходить з тези - є народ, і він сам, і тільки сам має право давати собі ім‘я і вирішувати, як його повинні називати інші народи та держави. «В своїй хаті—своя правда, І сила, І воля» Такою є позиція українського націоналіста, яку сповідає пан Лосев. Честь йому і хвала.

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.