deddon (deddon) wrote,
deddon
deddon

Банду геть!

12 лютого відбудеться пленарне засідання ВККС, яке остаточно вирішить, чи зможуть обійняти посаду суддів Верховного Суду низка суддів, щодо яких Громадська рада доброчесності ухвалила негативні висновки. Це судді, які не декларують або не можуть пояснити свої статки, які забороняли Майдан, які безпідставно приватизували службові квартири.
Відповідно до закону має право взяти участь у цьому засіданні і представник Громадської ради доброчесності – представити висновок, задати незручні запитання кандидату, отримати відповіді, які подекуди абсурдні, що може мати наслідком припинення участі такого кандидата в конкурсі. В цьому, власне, й полягає ідея.


Принаймні, так було на минулому етапі конкурсу до Верховного Суду, прозорістю якого так пишається Президент Порошенко. Але цього разу Вища кваліфікаційна комісія суддів, очевидно, вирішила що прозорості забагато і... повідомила представників ГРД, що на пленарні засідання їх не допустять.
Найцікавіше, що зробила це Комісія після заклику ГРД і низки громадських організацій не порушувати вимоги закону і розглянути ці висновки в присутності представників громадськості.
З аналогічним закликом до ВККС звернулися експерти РПР.
Якщо рішення ВКС залишиться незмінним, це вчергове підірве легітимність конкурсу до Верховного Суду, з якого всупереч ідеям, закладених у судову реформу, фактично викинуть представників громадськості, як це зробили раніше з кваліфікаційним оцінюванням суддів.
Такі дії ВКС є наругою над судовою реформою, практично зводячи її до ничого не значущого паперу.
Про всі ці антидержавнС
витрибенькі
відомо президенту, але з Його боку повна мовчанка, тобто підтримка блокування судової реформи.
Це дає демократичним силам право та обов'язок звернутися до ЦВК з вимогою виключення пана Порошенка зі списку кандіатів у прерзиденти України.
Tags: Порошенко-мразь, выборы, ганьба, сволота, суды
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments