deddon (deddon) wrote,
deddon
deddon

Нам своє робить.

Читаю комментарии жителей Центра о «даунБосяках».
Вот один пишет:
«Помню обративший на себя внимание ролик о том, как к годовщине восшествия Януковича брали интервью у жителей Донбаса. Насчет оценки года пребывания их избранника у кормила. Ролик был примечателен тем, что некая экзальтированная мадам эту власть громко обматерила . Но я больше обратил внимание, что до и после нее подавляющее большинство интервьюируемых отвечали - да нормально мол, все движется в правильном направлении.
Для меня это вопрос - что еще после стольких месяцев непрерывного "покращення" нужно сделать с жителями Донбаса, чтобы их мнение как-то ощутимо изменилось? На который я все чаще себе даю ответ - ничего. Эта власть - это плоть от плоти подавляющего большинства жителей этого региона. "Социально близкие". Посади 99% из них во власть - и будет то же самое. Это не лечится и не перевоспитывается. Может, только смена поколений поможет. Да и то вряд ли».

Вот другой:
«А от объясните класичному совку, як можна поважати "людей" котрих, вибачаюсь, й під хвіст і в гланди. А вони потім вони знову побігли радісно прицмакувати продовження всього цього дійства. Що може на даунбасі якось було колись по інакшому? бандюкович енд компані царювали на даунбасі з часів вильту з ліги лазаренка та випілу "команди Щербаня". Ви ж мляді чудово знали за кого мля голосували. та ви все рівно голосували " і в хвіст і в гланди" бо це ж ваш. Західна Україна в подібній ситуації послала
ющера куда подалі...»
Я полностью поддерживаю эти высказывания. Но…

Отож, якби не то «Но», бо воно зовсім не «Но», а ось таке велике «Але».
«Західна Україна в подібній ситуації послала ющера куда подалі...» А чи послала?
Ось на сайті http://badnameofukraine.com.ua було оголошено голосування:
Кожен мав право висунути кандидата на першість у класі «Герой» чи у класі «Ганьба».
Усіх кандидатів виявилося 34.
Хто ж став ліпшим у класі «Герой»?
Перше й треттє місця – це батько й син Шухевічи.
Між ними – Тягнибок.
Далі йдуть Петлюра, Мазепа й Бандера.
Та що тут можна казати – ну, хтось, може, переставить їх місцями поміж собою, але все, як кажуть, сходиться. Особисто мене не бентежить те, що проміж видатних діячів знаходиться такий собі сірЕнький Тягнибок. Такий зараз час, що на бізриб’ї і рак риба. Справа ні в тому, справа в іншому – хто ж сьомий у цьому переліку? Нізащо не вгадаєте.
Сьома тут - Чумаченко-Ющенко Екатерина. Поряд з Мазепою, Петлюрою та Бандерою. Отаке. А ви:
«Західна Україна в подібній ситуації послала ющера куда подалі».
«Та тож ні ющер, вона ж лікарню будує», - скажете Ви. Ну, по перше, нічого вона не будує, а тільки, як вона каже, гроші стереже, й відсотки вищитує.
«А скільки ж там?» - питають, а вона нікому не показує. «Щоб не врочили» - каже.
Тут чутки пішли – мовби, ющер у президента грошей прохає – на всесвітній конгрес бджолярів. А той до Азарова – «А що там у мене з золотим запасом у валюті?» - «Та все гаразд» - «Ось Андреїчу треба» - «А де ж ті, що на лікарню?» - «Мабуть, скінчилися, вічного ж нічого не бува».
То я й кажу, що тільки за один цей зехер з цією лікарнею її з чоловіком за грати саджати треба, а, бачите, її до алеї слави долучають. Та це ще не усе. До десятки славних проголосовано й самог юща. Після всього, що він зробив з надіями Майдану, після того, як привів за руку, як сліпого, до президентської лави бандюгу й зараз цілується з ним, й дуже хоче стати прем’єром при цьому бандиті. Та ось останнє.
Геройська родина прийшла на інтронізацію нового Голови греко-католицької церкви з ушитими кишенями, бо у цієї злиденної родини не знайшлося копійчини на пожертву заради церкви. До них підходють за пожертвою, а вони очі долу. Це ж треба бути такими скупими, та най Бог милує! Отой славнозвісний Гобсек випадково не з Хоружівки?
Схаменіться, люди добрі! Невже ж це герої? Та годі.
Ось дванадцятеро кращих по цьому голосуванню. Зверніть увагу – дванадцятий – це Поплавський. Мій сусіда каже: «…бануться надо!»
Відсоток голосів «герой»
до всіх голосуючих
1. Шухевич Юрий - 88,15
2. Тягнибок Олег - 86,18
3. Шухевич Роман - 85,93
4. Петлюра Симон - 84,86
5. Мазепа Иван - 79,41
6. Бандера Степан - 74,65
7. Чумаченко-Ющенко Екатерина - 72,34
8. Яценюк Арсений - 70,96
9. Вакарчук Иван - 69,04
10.Ющенко Виктор - 68,05
11.Огрызко Владимир - 64,05
12.Поплавский Михаил - 53,01

Це ж голосували таки самі «продвинуті», ті, що користуються Інтернетом, а що казати про темних й забитих по селах, містах та містечках.
Тепер спитайте: ( Это держим в уме - что еще после стольких месяцев непрерывного "покращення" нужно сделать с жителями Донбаса, чтобы их мнение как-то ощутимо изменилось? й оце на умі – А от объясните класичному совку, як можна поважати "людей" котрих, вибачаюсь, й під хвіст і в гланди. А вони потім вони знову побігли радісно прицмакувати продовження всього цього дійства)
Що ще зробити й кого ще повинен зрадити ющ задля того, щоб на Західній Україні його таки послали б куда подалі?
Так шо маємо те, що маємо – на сході кугути, на заході рагулі, а вилазити з цього гною треба. Тож єднаймося ті, хто це розуміє.
»
Tags: Тягнибок, Ющенко, Ющенко Екатерина, Янукович
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments