deddon (deddon) wrote,
deddon
deddon

Якщо Бог вирішив покарати, він спершу відбирає розум.

Жили-були, й було в них три сини – двоє розумних, а третій дурень. Та то їм ще пощастило. Бо бува й таке, що п'ять синів, та усі дурбели. Отож люде дивуються, як, кажуть так воно в вас вийшло, шо усі дурбели? А батькам соромно й вони відповідають: «Та ні, он старшенький такий чемний, вчителька казала: «Он такой душка, и вовсе не дурак, а просто сроду так».
Таке й у українців. Що то у вас, шо не президент, то сволота? А українцям соромно, як, дійсно, воно так, у кого Рузвельт, чи де Голь або Черчилль, а ми щож лиси чи руді? «Ні, ось наш перший президент – він такий душка, і, навіть не олігарх, і пройшов поміж крапельками, й весь такий чистий, і завжди посміхається та такий лагідний, хоч до болячки прикладай. І весь загал його вихваля - і влада, і
опозиція, і всі такі задоволені, бо все в нас, як у людей.
Одначе тут з'являється отакий собі єврейчик й лама всю хатку. Семен Глузман криком кричить: «Схаменіться люди добрі, кого ви вихваляєте? Та він увесь в лайні із голови до п'ят, й кров дисидентів на ньому, буде кипіти в одному казані із Леніним та Сталіним. Ось ви прискіпалися до Медведчука, який замість захисту Василя Стуса, топив його разом із прокурором. А його ж на цю роботу призначав генерал Марчук, добро на це давав ідеолух Кравчук. А інструкції спецадвокатам писав Марчук, а затвержував Кравчук, а вироки, які оголошували судді, писав Марчук, а затвержував Кравчук.
И далі кривавий Медведчук заходився під патронатом кривавого Кравчука, й разом підспівували «папе олигархов» Кучмі у СДП(о).
Аще має той Кравчук амбіцію на пророцтво та мудрість. Й прознав він, що Медвдчук став кумом ХайльПутіна, й пророкував: «О, Медведчук – це такий видатний політик, він далеко піде». Та поки в того самі провали.
Все одно, вони вдвох йдуть по житті – як тільки у політичний простір України висовується скотиняка Медведчук, зараз же підпрягається Кравчук. Ось і тепер він менторським тоном просуває путінсько-сурковську автономію Донбасу в Україні, яку до того ж треба федералізувати. Отакий патріот.
Я не розумію, як цього зрадництва можна не бачити. Але не бачать. Сліпі. Нерозумні.
Хворе суспільство.
Tags: Кравчук, Марчук, Медведчук, Путин-мразь, Стус, предатели, сволота
Subscribe

 • Оказывается, есть разница.

  Возражение к посту « Какая разница?» Путин, показывая свою мужественность, предпочитает показывать верхнюю половину тела.…

 • Какя разница?

  Путин – лидер правящей в РФ партии «Единой России», партии жуликов и воров. Зеленский – лидр правящей в Украине партии…

 • Вопрос назрел.

  На весенней сессии ПАСЕ депутат украинской делегации Алексей Гончаренко задал вопрос включившейся онлайн фрау Меркель, считает ли она Путина…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments