deddon (deddon) wrote,
deddon
deddon

Петро-сян чекає джавеліни.

Плине час, усі мовчать. Порошенко ані гу-гу, Кравчук, батько церкви українського патріархату, теж мовчить. Як так? Тож «бімба». Ще яка! Філарет написав листа до Москви. Розумієте? Філарет! Написав листа! Кирилу! Чому? Якого біса? Ви не знаєте, я не знаю. А він знає. Він  же конторський, й друзі, у Москві конторські залишились, не всі ж повиздихали. То щось вони йому наспівали та обгрунтували тай наобіцяли?
Не обіцяли ж вони йому «златые горы», вони в нього й так є, місце Кирила йому не світить, там своїх бажаючих хмара, та і Кирил ще, нівроку, нікуди не поспішає. Що ж йому таке наспівали, що він отак бряк з мосту та й у воду. Та, дякуючи Богові, виплив. Виплив і каже: «Не можна тім клятим москалям вірити». Бачите самі - мудра людина.
А дзвін був такий: «Слушай внимательно. Всё решено. Украина называется Малороссией, вступает в Таможенный союз и ОДКБ, получает кредиты на восстановление Донбасса и развитие экономики. Никаких Бандер и Петлюр, только Хмельницкий! Навеки вместе! Долой санкции! Все в шоколаде. Уже бы всё объявили, да Петру велено ждать джевелинов. Это будет бонус. А ты? Будешь болтаться между ногами? Кайся! Повинную голову меч не сечёт.»
Подивився навкруги, а воно ж таки так – до того йде. Тільки сліпий не бачить, що цей собачий син здає Україну. Й стрибонув.
А насправді, якщо поглянути незамиленим оком, що побачимо?
Побачимо, як човен Україна все далі віддаляється від берегів Європи і дрейфує до імперських берегв.

У телевізійноміу просторі з'являється Андрій Портнов і повчає українців, як треба «родину любить».
Дмитро Гордон, при народі облизує зо всіх боків Олену Бондаренко. То любофф? Та ні, то ніс його такий чутливий до змін в повСтрі.
Та й Аваков, що охороняє Олену за держкошт, теж має собачачий нюх.
Далв бачимо.
Масове повернення одіозних постатей з Росії, та їх спроби повернути собі позиції в економіці.
«Реформована» прокуратура сповнена «своїх людей», а «недореформовані суди» так взагалі – майже з них і складаються.

Верховна Рада – серед аутсайдерів виконання завдань Угоди про асоціацію
https://www.infa.ua/verhovna-rada-sered-autsajderiv-vy-konannya-zavdan-ugody-pro-asotsiatsiyu/

Євросоюз припинив прикордонну співпрацю з Україною, бо корупцСя.

В Мюнхене ведущий трижды пытался выяснить у премьер-министра Дании, куда движется Украина при Порошенко – назад или вперед? Андерс Самуэльсон, будучи человеком вежливым, хотел технично съехать с темы, чтобы и не врать, и никого не обидеть. Но в конце концов сдался и сказал, что просто не будет отвечать на этот вопрос. Это довольно показательный и одновременно печальный эпизод конференции.

Раньше и депутатам и Порошенко задавали много вопросов в Мюнхене. Теперь вопросов больше нет, ни к депутатам, ни к Президенту, и эта тишина куда красноречивей вопросов и претензий.

На большинство панелей Россию пригласили, а Украину не приглашали.
Репутация, панимаешь.
Иван Яковина
https://trim-c.livejournal.com/2255826.html

Порошенко вимага» Захід підсилювати санкції до Россії. В той же час у 2017 році імпорт з Россії зріс на 40%. Він шукає дурніших за себе?

Нині головна стратегія Путіна – не окупація України, а зняття потужних антиросійських настроїв у нашій державі через війну. І в цьому російський президент зустрічає розуміння Адміністрації Президента Порошенка.
Віктор Небоженко.

Окрім Липецької кондитерської фабрики Петро Порошенко має два активних джерела прибитку у Росії. Мова йде про аграрний бізнес президента.

Підлеглі Луценка беруть участь у сумнівних операціях із виразним російським слідом

Суддів для Антикорупційного суду буде пропонувати Порошенко – питання «?

У влади немає політичної волі для розслідування злочинів на Майдані, - Наливайченко

Україна не приєдналася до Міжнародної конвенції по боротьбі з ухиленням від сплати податків, яка загрожує добробуту президента та його оточення
чого так злякався Порошенко?
http://ua1.com.ua/publications/borotba-z-ofshorami-v-es-i-ssha-chogo-tak-zlyakavsya-poroshenko-40241.html

Віктор Шишкін: Всі дії Порошенка в Україні — це робота на Росію
http://argumentua.com/stati/v-ktor-shishk-n-vs-d-poroshenka-v-ukra-n-tse-robota-na-ros-yu

Тож бачимо, що Філарет мав рацію задля стрибка в обйми Москви, і ті, хто хоче не втрачати хлібні теплі містечка у владній корупційній ватажці, вже стрибають або готуються до стрибку.
А ті, що вболіваютьза Україну, повинні дослухатися до конотопського мера.

Чого сидите по своїх хатах! Що ви вичікуєте? Я вас закликаю, прокиньтеся ви! — Артем Семеніхін міський голова Конотопу (ВІДЕО)
http://ua24ua.net/chogo_sidite_po_svoih_hatah_shcho_vi_vichikuete_ya_vas_zaklikayu_prokintesya_vi_artem_semenihin_miskiy_golova_konotopu/
Tags: ЕС, Порошенко-мразь, Расея-мразь, Филарет, ассоциация
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments