deddon (deddon) wrote,
deddon
deddon

Наша Вища рада правосуддя нагадує бюро партії більшовіків.

Вища рада правосуддя відмовила у задоволенні скарги судді Чорнобаївського районного суду Черкаської області Синецької Л.А. та вирішила таки звільнити цю суддю. У часи Революції Гідності вона винесла ухвалу про взяття під варту двох затриманих під час акцій протестів у Черкасах. Вперше, на засіданні ВРП та у своїх офіційних поясненнях суддя прямо сказала, як і чому такі рішення виносились.             
Л.Синецька повідомила, що її, як і інших голів судів у січні 2014 року, викликали до Апеляційного суду Черкаської області телефонограмою голови цього суду – Бабенка В.М.
На цих зборах головам судів чітко сказали, куди і скільки затриманих привезуть і що до цих осіб потрібно застосовувати ВИКЛЮЧНО запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою, інші заходи – не застосовувати.
Потім заступник голови апеляційного суду Торопенко телефонував до неї та контролював виконання вказівки. Це не просто слова, а покази, які суддя дала у рамках кримінального провадження і які підкріплені іншими доказами. Суддя прямо вказала, що діяла під впливом цих вказівок і вважала, що діяти інакше не може. Але
її звільнили.                                                                                                                           
Однак і
В.Бабенко, який є типовим торгівцем правосуддям та готовим виконати будь-які вказівки влади, і Торопенко, який телефонував до неї та контролював виконання вказівки, залишаються при посаді завдяки саме зусиллям ВРП та ГПУ.
Оце мені нагадує випадок із скрипалем Йосею, який дуже хотів стати до лав партії більшовіків, але на бюро райкому його спитали, чи це не він грав на весіллі в дружка Махно, і він сказав, що це був він. Дома жінка йому каже: «Дурень ти, сказав би, що ти там не грав». «Ага, той, хто питав, на тому весіллі тамадою був».

 
Tags: Луценко, Порошенко-мразь, сволота, суды
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments