deddon (deddon) wrote,
deddon
deddon

А яким місцем люди думають?

Індик думав, думав,
та до супу потрапив.

Прислів'я.


Листопад 2017. Знову Майдан, виступ свободюівця Левченка. «Чотири роки тому, навряд, хто з нас міг подумати, що, погнавши Януковича, через чотири роки ми знов зберемосиь тут, щоби гнати міністра економіки Януковича? Олігархат нас обдурив. Він обіцяв, от голусуйте в один тур, і закінчиться війна, і ми зробимо реформи. Нас він надурив».
Це ж якесь дежа-в'ю. Я таке вже чув. У нашому селі була собі дівка Галя. Дівча, як дівча. Та раптом сусіди помічають, що щось с Галею не так. А школота біга за нею та пита»: «Тітко, а що ви їсте, що у вас пузо росте?» Тож баби допиталися, хто да коли. А Галя каже: «Так він обіцяв одружитися, тай праники приносив, о. Хіба я думала, що оце в мене пузо виросте?». Послухай, Левченко, а ви з тою Галею не родичі?
Ну, як нормальна людина, називаючи себе
інтелегентом, може довіряти олігархату, вірити слову Порошенка. Та на нЬому ж пробу ніде ставити. Це  потомствений барига, ворюга, брехло й бандюган такий, як і дружбани олігархи. Як можно було навіть уявити таку маячню, щоб скинувши злодія, ставити на його місце його міністра.
Чи пан Левченко цЬого не знав? Я ж не кажу про пересічного маленького українця, який ледве-ледве виживає, й хоче щоб хтось прийшов і налагодив йому життя. От і ходить до кожного: «А за кого голосувати?» Я ж кажу про інтелегенцію, обличчя нації. Раптом вона, заплючивши очі та «задрав штачы», почала драти глотку, агітуючи за кандидата, освяченого Фірташем, Путіним та Могилевічем. Як же так? Питають у Ярослаяа Грицака, праведного професора католицького універа, як жеж так? «А я думав». Кого не спитай – а я думав. І так всі і, головне, всі думали. От вже такий все і всіх знаючий політолог і політтехнолог Олександр Кочетков. Як же так? « А я думав, що Він захоче увійти у історію, і буде робити все задля цЬого». Та яка історія, йому гроші робити треба. Чи  може людина, яка все життя тільки й робила, що крала, обдурювала, брала й давала хабарі, носом землю рила заради збагачення, раптом почне вболювати за нарід, за націю. У казках – да, так буває, але і в казках задля таких перетворень треба заринути у окріп. Теперішна поведінка української інтелегенції нагадує школяра, що стоїть коло дошки і нудить: «Я вчив» та розмазує сльози.
В нас у школі був історик, спокйний дядько, називав нас на «ви». Й казав такому небораці: «Вірю, що вчили, але важлива не дія, а її результат, а результат виявився не на вашу користь. Сідайте, два». Отака оцінка української інтелегенцїї.
Ленін російську інтелегенцію називав лайном нації. А в Україні ні, в Україні думаюча інтелегенція.
Tags: Грицак Ярослав, Кочетков, Майдан3, Порошенко-мразь, Свобода
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments