deddon (deddon) wrote,
deddon
deddon

Баби і Моісей

 «Баби, ви подуріли? Вам пороблено? – волає до жінок Лариса Ніцой, - Це НОВЕ українське свято. Нова історія. Нове життя. Нова традиція. Чому ви тягнете сюди радянську модель 23фєвраля?
Припиніть нав’язувати новому поколінню українчиків свої савєцькі парадигми. Це не 23 фєвраля. ЦЕ ДЕНЬ ЗАХИСНИКА ВІТЧИЗНИ!
Жінки, станьте нарешті відповідальними. Совок у ваших головах невмирущий. У нове свято, яке нічого не має спільного з совком, ви тягнете совок!»
Так, совок у головах українців невмирущий.
Бо за 26 років незалежності не було проведено справжньої декомунізації, де савьєтізації, не було засуджено більшовіцьке минуле з його кровавими святами, з його загарбницьким імперським обличчям. Українці продовжують святкувати савьєцькі свята, співати савьєцькі пісні, дивитись савьєцкі фільми, а  на Інтері «Старые песни о главном», продовжують ходити до церкви Московського Патріархату, відділу ФСБ. І, як вишенька на торті, президент України є якийсь там, чи умовний чи почесний диякон цієї москальскої секти.
УкраЩнці продовжують бути совками з рабською психологією, і передають ці мерзенні традіції і психологію наступним поколінням.
Тут я хочу зауважити тим оптимістам, які кажуть, що не треба турбуватися, он, Моісей 40 років водив юдеїв пустелею, доки не вмерли ті, що зазнали рабства. Та в тому ж і справа, що він їх водив свободними від рабських стосунків і традіцій, а укрраїнці досі знаходяться в тенетах більшовіцьких. І совок продовжує народжувати совка, тобто раб продовжує народжувати раба. А раб, який би ти закон виборчий не схвалив, раб обире до влади подобного собі, такого ж совка із рабською психологією, який розуміє владу, як право красти. От такий колообіг. Отож ми, якби й біжимо та тільки, мов та білка у колі. А справи все гірші та гірпі. Й нема тому ради. 

Tags: Ницой, Порошенко-мразь, УПЦ МП, Украина, библия, выборы, совок, совьеты
Subscribe

 • Ишь,размечтались.

  Известный российский социолог Алексей Рощин в своей статье «Россия впереди. Мировой лидер по количеству импотентов» пишет: В…

 • Пока мир этого не поймёт, будет корчиться в муках.

  Полгода тому назад я опубликовал в ЖЖ статью Степана Андреевича Бандеры. « Третья мировая война и освободительная борьба». (…

 • «Маємо те,що маємо» (с).

  Посол Ізраїлю в Україні Джоель Ліон на своїй сторінці в Твітері поширив інформацію про проведення у Києві заходів до річниці від дня народження…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments