deddon (deddon) wrote,
deddon
deddon

Біда.

У зв'язку з візітом Саакашвілі до Дніпра Борис Філатов видав
розпорядження, яке призупиняє заборону гастролей пересувних цирків. «На час візиту Міхеїла Саакашвілі та «Руху нових сил» у ввірене мені земляками місто припиняю дію вищевказаного розпорядження (про заборону гастролей пересувних цирків. – Ред.). Звертаюся до поліції з проханням забезпечити громадський порядок. Даю розпорядження відповідним службам забезпечити дезінфекцію території та гігієну проведення заходу. Виділяю додаткових двірників і фахівців комунального підприємства «Зооконтроль», які відловлюють бездомних тварин для стерилізації», – написав Борис Філатов на своїй сторінці у соцмережі. Керівник міста також попросив уникати провокацій. Нагадаємо, заборону на роботу мандрівних цирків у Дніпрі запровадили 13 червня минулого року.
Такий гуморовий цей Філатов.
Там і фотка його є. Дивлюсь, щось знайоме. Бачив якось іншу фотку, де скотиняка, схожа на Філатова, ледь не ставши накорячки, цілу» руку патріарха Кирила за якусь
брязкітку.   Між іншим, пан Порошенко є почесний диякон цього ж патріархату. Теж скотинячко з пастви пастуха Кирила. І, що дивно, обоє гастролюють Україною, не дивлячись ні на які распорядження.
А лайна та сміття за ними гори. Отаке горе Україні. А світ дивиться на тих українців та дувується : «Люде, як люде (як казав той Воланд), а як вибори, то скотиняк обирають". Біда.


Tags: Кирилл, Порошенко-мразь, Саакашвили, Филатов, выборы
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments