deddon (deddon) wrote,
deddon
deddon

Не той собака кусає.

Володимир Єрмоленко,
Філософ, письменник написав у ФБ, як тяжко йому, росСйськомовному, було вчити українську, але він її вивчив і навіть пише свої твори українською і так її любить, і все це так лагідно, ну, чистий любчик. Отримав чергу лайків та захоплених коментарів. Але лише один дописувач звернув увагу на підступну тезу:
«Я не думаю, що вся російська мова - це мова окупанта».
Це був Sahsa Verity:  «Ви, пане, автор посту, забули тільки деякі деталі  "… ним (рус.язиком) картавий та ненависний Ленін, першим віддавав розпорядження про жорстокі, криваві розправи над  м віддавав розпорядження про жорстокі, криваві розправи над українцями, ним розписував наряди на розстріли наших громадян вусатий убивця Сталін, цей дебільний жаргон слугував інформаційним інструментом для організації Голодомору. Російська мова в Україні це зброя катів і московських нелюдей, які й по сьогодні тисячами знищують українців на фронтах Донбасу. Маємо це дрантя, цю вату всяко викорінювати з нашого життя. Маємо всі сказати: що це «язик» убивць! /О.Горобець/».
Отож, я і кажу, що ось пан Філософ та письменник, пише, не думаючи, а я, читач, сидю та й думаю:
«Це ж з якого боку та клята російська мова є мовою окуранта, а з якого – ні?
Приміром: «Гавари человеческим изыком!» - це мова окупанта? А «мышебратья и адиннарот» - вже ні? Дуже хотілося б послухати роз'яснення філосопа. Та мовчить скрмняго, тільки й вистачило його на цей тоненький писк на захист бідної замордованої в Україні росийської мови, такий маленький писк на підтримку путінсько-сепаратиської «русской весны».
Це вилазіть із його імперське лайно й треба його у це лайно носом тицяти, а не робити вигляд, що ми щось не зрозуміли та проходити, не звертаючи уваги. Бо скільки ж їх таких лагідних, які «з любов'ю до України», тишком-нишком протягують в Україну імперське страхіття
Tags: Ленин, Сталин, мова, язык
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments