Порошенко використав трибуну державного свята для політичного доносу і звинувачення політичних опонентів.
Замість об’єднання українського суспільства Порошенко призначив винними у бідах України керівників політичних партій, парламентських фракцій, а фактично – систему демократії та парламентаризм.
Усвідомлення того, що останнім часом мене читають більше молодих людей не дозволяє висловитися щодо Петра Порошенка так, як було б потрібно, і як хочеться.
Тому скажу без персональних образ.
Політична боротьба з Верховним Головнокомандувачем, який під час війни не оголошує воєнний стан, який торгує суверенітетом країни і узурпував владу, роздаючи міжнародні обіцянки змінити Конституцію і закони, який в час Іловайської трагедії підписує документи на створення нових офшорів, який розставив на державні посади наволоч, що навіть фінансування оборони примудряється використовувати для інвестування у власні компанії на території РФ – не менш важливе завдання, ніж боротьба з російською агресією.
Під прапором України.
Богдан Яременко