deddon (deddon) wrote,
deddon
deddon

ХУ ИЗ ХУ ПЭТЯ ПАРАШЕНКО ?

Оригинал взят у svarga2015 в ХУ ИЗ ХУ ПЭТЯ ПАРАШЕНКО ?

Доброго ранку, Петро Олексійович!
Скажіть, ви шкодите Україні виключно з матеріальної зацікавленості або з ідейних міркувань?
Не розумієте про що я? Гаразд, пане президенте, давайте по порядку.

Зазвичай вранці ми починаємо спілкуватися з вами про ваші успіхи на ниві торгівлі з окупантами. Говоримо про нові досягнення ваших торгових партнерів Путіна, Ахметова, Медведчука, Захарченка, Плотницького у справі вбивства українських військових і розкраданні українського бюджету. Сьогодні змінимо тему. Поговоримо про ваші успіхи на ниві зовнішньої політики.

Ви готуєтеся програти суд в Гаазі, Петро Олексійович. Програти в інтересах Путіна. А вся "боротьба української делегації" - дешева вистава для українського суспільства.

Знову я неправий? Добре, Петро Олексійович, давайте копнемо глибше.

Спочатку у 2014 ви не виконали норми Закону "Про оборону України" і не ввели військовий стан у зв'язку з агресією РФ.


Потім ви і ваша фракція у ВР зробили все щоб РФ не була визнана агресором.
Ні, звичайно, Ви постійно про це ГОВОРИЛИ, але робили все щоб це не було закріплено юрідично.

Та ж доля спіткала і законопроект "Про тимчасово окупованих територіях", який називає війну війною, а агресора - агресором. Поставлене вами керівництво ВР просто не виносить його на голосування. Роками.

Що там расказывали нам про це продажні депутати, експерти та лідери громадської думки"? Не можна назвати "війною"! А то інвестицій не буде! І Путін нападе! І ви, мовляв, пішли по шляху АТО, а не війни. Припустимо, Петро Олексійович, хоча це повна маячня.

Так а чому ви та ваша фракція БПП зробили все щоб ЛДНР НЕ БУЛИ визнані терористичними?

Цей документ надійно застряг в парламенті і також не виноситься на голосування. Досі Захарченко і Плотницький не визнані терористами офіційно. А РФ у вас не країна агресор, а здійснює "ефективний контроль"

І тепер по цьому позорищу в Гаазі. Україна у у вашій, Петро Олексійович, особі подає в суд.
За фактом вторгнення і за фактом сприяння тероризму. Які не визнані терорристами навіть ВР України. Війна не визнана війною, агресор - агресором. І це позорище з тріумфом крутиться по ефірах. І що ми вчора отримали?
Що отримав Український Народ?

Ось офіційна позиція РФ- "жоден міжнародний орган не визнав "народні республіки" терористичними організаціями, а сама Україна веде з ними переговори в рамках "мінського процесу" і навіть торгує з ними, забезпечуючи таким чином чималу частку бюджету невизнаних утворень".

Петро Олексійович навіщо ви забезпечуєте путіна аргументами? Для того щоб Україна програла суд у Гаазі?
А де ви будете до того часу особисто? У Панамі? Іспанії? Ростові? Липецьку? А що робити тим хто залишиться? Що робити Народу України?

Дайте відповідь мені на запитання, пане президенте. Ви шкодите ввіреній вам країні ідейно або з любові до грошових знаків? І ті дві ваші знамениті фрази "українська окупація тимчасова" і "цинічні бандери", вони точно були випадковими?

Tags: Порошенко-мразь, Семенченко
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments