deddon (deddon) wrote,
deddon
deddon

Прем'єр-міністр Клім Чугункін

Оригинал взят у ibanderivez в Прем'єр-міністр Клім Чугункін


            Жив-був в Вінниці риночний барига, бидло і люмпен без будь-якої освіти, Клім Чугункін.
            А у Верховній Раді жили-були фракції і групи БПП, НФ, Оппоблок, Радикальна партія, Самопоміч, Відродження та Воля народу. А на Банковій був їхній хазяїн, Порошенко.
            І вирішили ці фракції і групи та їхній хазяїн з Банкової, Порошенко, взяти цього жлоба по життю Кліма Чугункіна, вставити йому свій гіпофіз, та зробити таким чином з нього Прем'єр-міністра В.Б.Гройсмана.
            Ну вирішили і зробили. Вміймали його, нагодували краківською ковбасою, щоб не хвилювався, приспали і зробили цю операцію.
              Вставили йому свій гіфпофіз. А ми знаємо, що це за партії та фракції. Одна сволота, ворье, корупціонери, падли, зрадники та кремлівські шестірки. За їхнього хазяїна взагалі мови нема. Тварюка така, що світ не бачив.
              І ось вони зробили такий мікс, змішали Кліма Чугункіна із собою. І назвали його Прем'єр-міністром В.Б.Гройсманом. Хазяїн Порошенко завів його в Кабмін, дав йому понюхати венік з квітів, і Гройсман-Чугункін почав керувати нашою країною.
              Що з цього вийшло, ми відчуваємо на своїй шкурі.
              Доктор Борменталь та профессор Преображенський! Аууу!!!
              Зробіть назад з Гройсмана Кліма Чугункіна, а з членів тих фракцій і груп та їхнього хазяїна, Порошенка, що підсунули нам таку свиню, зграю собак Шаріков!
              Будь ласка!

     Приєднуйтеся до
           спільноти
Tags: Гройсман, Порошенко-мразь, юмор
Subscribe

 • Вопрос филологам.

  В сети появилось Заявление А.Илларионова и А.Пионтковского о затеянной против них грязной клеветнической компании, как оказалось иницииноварной…

 • О Саакашвили.Начало.

  Саакашвили, конечно, явление, и явление многоплановое. О нём не скажешь – с одной стороны, но с другой стороны. У него много сторон. Вот он…

 • Слепить Аристотеля из Венедиктова не получилось. Не тот материал.

  Главный редактор «Эха Москвы» Алексей Венедиктов дал показания в качестве свидетеля по делу о покушении на Татьяну Фельгенгауэр. Он…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments