deddon (deddon) wrote,
deddon
deddon

Про створення консервативного, націоналістичного, українського медіа

23 Листопад 2016р.
Про серйозне.
% годують українців двома видами отрути:
 http://www.akcent.org.ua/oleksandr-aronets-pro-stvorennya-konservaty-vnogo-natsionalisty-chnogo-ukrayins-kogo-media/
    Звична нам рашистська пропаганда так чи інакше постійно приховано чи відкрито пропагується на найбільших телеканалах, на популярних youtube каналах, чи Інтернет-ЗМІ.
    Переважна більшість новомодних каналів на зразок громадського, так званого суспільного чи інших ґрантових медіа пропонують нам іншу крайність – ультралібералізм, толерантність, пропаганду нетрадиційних сімейних цінностей, зрештою, ультралібералізм закінчується на тому, що «треба толерувати росіян, не всі там такі, як путін», а через деякий час там будуть агітувати за мир, толерантність до московитів, відновлення «братніх стосунків», бо це природа лібералізму.

Таким чином 99% українців щодня зомбуються шкідливою пропагандою. Що робити, скажете ви?

Я маю ідею створення online-каналу, який буде пропагувати консервативні, націоналістичні, патріотичні цінності. На базі нещодавніх моїх стрімів, я зрозумів, що з сучасними технічними умовами, створення телешоу, та, зрештою, Інтернет-телеканалів, стало значно легше, технічні засоби здешевіли, а за Інтернет-ЗМІ – майбутнє. Американський супер успішний телеканал Netflix – тому прямий доказ. Я розумію, що поки ми будемо «плакатись», що в нас, українців, немає наших телеканалів, ЗМІ, то вже дуже скоро нас зазомбують до того ступеня, що ми вважатимемо ворожі ЗМІ – своїми. Не дарма ж Росія та ліберали вкладають у ЗМІ та, зокрема, онлайн-ЗМІ, мільярди. Я усвідомлюю, що на етапі написання таких мрій у Фецсбуці, це виглядає майже утопією. Але ж без нереальних мрій, жодна ціль не ставала реальністю.

Я починаю.  Але без вас, українців, у мене нічого не вийде. Це має бути спільний проект, адже він вигідний всім нам. Боротьба з ворожою пропагандою має починатись з маленького. Хтось допоможе тезами до важливої теми, хтось візьме участь у шоу в якості експерта, хтось допоможе ресурсами, а хтось даватиме ідеї для каналу. Тому, якщо у когось з вас є ідеї, чи будь-яка можливість допомогти – зголошуйтесь.
Буду також вдячний за лайк/репост. Розпочати найважче, тож, ваш репост, можна сказати, найважливіший вклад у розвиток консервативного, націоналістичного, українського медіа. Дякую!

Олександр Аронець

Tags: Аронец, СМИ
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 5 comments