deddon (deddon) wrote,
deddon
deddon

..бо Путін нападе!

Оригинал взят у ibanderivez в ..бо Путін нападе!


            В свій час, Господь передав нам через Мойсея стислу Конституцію людства Землі, 10 заповідей. За якою людство і жило, поки на нашу голову не звалився шкіряний лантух, набитий кістками та м'ясом, назва якому - Порошенко.
            Інтелектуальна, дипломатична та бізнесова геніяльність цього лантуха затьмарили самого Господа. Він запропонував та втілив у життя ще більш стислішу та зрозумілішу Конституцію людства, яка полягає тільки у одній Заповеді - "бо Путін нападе".
            І хоч вона на повну працює тільки в нашій країні, але вже починає розповзатися і в інші країни, в яких керують намісники Путіна. В Україні намісник Путіна, це лантух Порошенко.
           Тепер до будь-якого прохання або побажання намісника варто додати - "бо Путін нападе", як це прохання чи побажання буде виконано з блискавичною швидкістю.
           Припускаю, що всю принадність та чудодійну силу цієї Заповіді скоро зрозуміють і слуги лантуха Порошенка, різні бандити, титушки та гопники.
           Адже варто тільки підійти до якогось перехожого на вулиці, і сказати йому - "Давай мобільник, бо Путін нападе", і все, мобільник, без зайвих зусиль з боку цього прохача, спокійно та безперешкодно перейде в його руки.
           І так з усім.
           "Плати тарифи, які я встановив, бо Путін нападе"
           "Плати за газ ціну, яку я встановив. бо Путін нападе"
           "Мені подобається твоя сорочка, знімай її, бо Путін нападе"
           І так далі в такому ж дусі.
           Тепер все наше життя треба перебудовувати і жити у відповідності з цією геніяльною Заповіддю. Замість застарілих 10 Заповідей Господа. Та і самого Господа лантух Порошенко загнав за Магадан. Бо перевершив та осоромив його у компактному викладанні Конституції людства Землі.
           Ну а наших козаків Порошенко перетворив на затюканих та переляканих злиднів. Які зараз миють йому чоботи.
           Не ті зараз козаки, козаки не ті.

Tags: Порошенко-мразь, Путин-мразь, предатели
Subscribe

 • Пропагандоны не ошибаются, они манипулируют.

  Портников в интервью Марку Фейгину допистил ошибку, сказав, что в 2010 году после президентских выборов Тимошенко, несогласная с их результатом,…

 • И на старуху бывает проруха.

  На канале «Укрлайф» интервью Портникова. В основном, автобиографическое. Он рассказывал, как долго боролся за то, чтобы его называли…

 • Манипулятиры.

  Зеленский из Феофании с счастливым лицом рассказывает, как в Украине хорошо и радостно жить, а будет ещё лучше. А Портников объсняет украинцам,…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments