deddon (deddon) wrote,
deddon
deddon

Українська мова- зброя проти українофобів ,путінососів та шоколадної мафії

Оригинал взят у svarga2015 в Українська мова- зброя проти українофобів ,путінососів та шоколадної мафії

Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) подало на апеляцію до рішення Львівського окружного адміністративного суду надавати інформацію на своїх офіційних джерелах українською мовою.

Про це повідомив на своїй сторінці громадський активіст Святослав Літинський, який і звертався до суду на порушення мовного законодавства з боку НАБУ.

«НАБУ переймає почесну місію від МВС України на суд проти використання української мови. Представники НАБУ, як і колись представники МВС України (Арсен Аваков) подали апеляцію на зобов’язання суду надати інформацію українською мовою.

Нагадаємо, що Святослав Літинський рік тому виграв суди в МВС України, що до перекладу українською мовою виступів міністра МВС Арсена Авакова. Крім того Святослав вже встиг домогтись того, аби виробники пральних машин почали маркувати товари українською мовою, щоб у ПриватБанку надавали виписки та чеки українською мовою, а два місяці тому він отримав український паспорт без дублювання даних російською мовою, попередньо вигравши суд.

==========
З РІДНОЇ МОВИ  ПОЧИНАЄТЬСЯ НАРОД, З УКРАЇНСЬКОЇ  МОВИ ПОЧИНАЄТЬСЯ УКРАЇНСЬКА ДЕРЖАВА !


Tags: МВД, НАБУ, мова
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments