deddon (deddon) wrote,
deddon
deddon

"Красти - не красти"

Оригинал взят у ibanderivez в "Красти - не красти"


        Вся політика в нашій країні крутиться навколо ідеологеми - "красти- не красти".
        "Красти", це Система. Яка була збудована Кучмою і досі знаходиться в активному процесі. Сюди входять звичайні крадіжки, сюди входить корупція, відкати, схеми.
        Наслідки, це злидні, це етноцид, це знищення економіки, знищення держави, руській мір, масова ватность. Що ми зараз маємо та спостерігаємо.
        "Не красти", це одна людина, Юлія Тимошенко. Це риночна економіка, це адекватні податки, це соціальний захист, це сучасна медицина, це освіта на вищому рівні, це контрактна армія, озброєнна за передовими технологіями, це аграрний сектор, якій дає високоякісний продукт і не перебуває на задвірках економіки країни.
          Наслідки, це цивілізація, це права людини, це гідне життя всіх українців, це могутня армія, це "золотий мільярд". Чого ми ще не бачили, але вже два рази від всього цього відмовлялися.
          Тимошенко, це смерть Системи.
          Система тільки її розглядає в якості своєї загрози.
           Ніякі доморощені маладие ліца, ніякі залетниє саакашвілі, абромавічуси, сукварелідзе, я вже не кажу про таких мутних персонажів, як маши та саши, не стоять і поряд з Тимошенко. Вся ця гнила короста або вже повідпадала або в найближчий час відпаде від України.
          Вся зброя, що є у Системи, вся вона спрямована проти Тимошенко. Репресії, тюрма, підконтрольні ЗМІ, армія Мінстеця, все це використовується щоб оббріхати, дискредитувати, політично знищити Тимошенко.
          Тому, українки та українці, хочете гідного життя, ставайте поруч з Юлею Тимошенко. Підтримайте її. І хоч це вольова та незламна людина, але сама, без нас, навіть і вона не впорається з Системою.
Tags: Украина
Subscribe

 • Что хорощего было в СССР, так это дружба народов.

  Художник Леонид Пастернак (отец знаменитого поэта), единственный из российских академиков, оставшийся в «иудейском вероисповедании».…

 • Подмена понятий.

  Замечательный пример. Пишет СЕРГЕЙ Фурса: «Украинцы всегда ценили возможность кинуть другого. И хитросделанность для нас может быть не…

 • Спасти нацию!

  Иисус сказал: царство, разделившееся на враждующие части, приходит в запустение, и никакой город или дом, разделенный враждой, не устоит. Евангелие…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments