deddon (deddon) wrote,
deddon
deddon

У прем`єра при дворі – собаки, криси та миші.

Звернули увагу ? Останім часом біга по сайтах такий собі «ariy ukraine». Та не просто такий, а самісінький арієць, ось ніби-то тільки вчора спустивсь він із самих Гімалаїв, а там із самим Геббельсом ручкався.  Аще намалював арій своє родове дерево, а там на кожній гілочці самісіньки арії, і жодного кацапа чи пшека, чи не дай Боже, жида. Намалював і надивитися не може. Радий.
Та ось заради свята першої п`ятниці на цьому тижні зайшов до генделика тавже рачки якось добрів додому. А там жінка репетує, лається, аж гай шумить. Ну, врізав їй, бо перша ж почала. Вона на підлогу впала, то й він бідний впав. Впав та поснув.
І сниться, що він у Гімалаях,  і підходять усі та ручкаються, а один (то був Риббентроп) давай його вихваляти: «Ти, - каже, -  правий, ми теж, коли іЗ Йожефом Польщу дербанили, так і казали усіляким лібералам, а чому вона перша почала. Це по нашому. Жінка завше повинна знати – «кирха, кухня, киндер» - все.
Але підійшов Гіммлер, подивився на мене й сказав: «Я теж можу таке дерево намалювати, треба бдіти, що воно за птиця, може й не птиця, а миша. Бо, як воно бува - були колись арії, та доїблися до мишей. Ти, Германе, подивись у той візіон, що аж до Берліну все бачить і що вчора було»
Бере Геринг трубу, щось там крутить и розказує: «Музики грають, ось на скріпочіці  так плаче. Хто ж такий?  А під його музики барбос виє, а тут тобі и крис скаче, а йому підтанцьовує та цвірінька миша, во концерт! Зараз ближче роздивлюся, хто є хто. Хе-хе, та ота миша і є наш арій, а крис той на прізвище Тетерук, в нього замисть мозгів вата, «на колчаковских фронтах» підминили. А як наголосніше виє барбос на прізвище Бурбак. А диригує та на скріпочці шмалить Яценюк, жид румунський».
«Та ні, він не «жид», - хниче арій. «Цить! – гримає Герінг< - тут я вирішую, хто жид, а хто ні. То ж ти, гидка миша, примазуєшся до аріїв, а сам під жидівськи музики тацююєш та співаєш!»
Тут арій прокинувсь у холодному поті і лайні. від страху обісравсь.
Люди добрі! Якщо побачите десь на сайті цю мишу, що назива себе «ariy ukraine», то жміть швидше на „Bakstrim“  чи „Delite“. Бо смердить.
Tags: Бурбак, Тетерук, Яценюк, сволота
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments