deddon (deddon) wrote,
deddon
deddon

Тетеруки йдуть!

Оригинал взят у ibanderivez в Тетеруки йдуть!


          До цих подій з ударом пляшкою мразью Тетеруком Олександри Кужель, я ще думав, що в нас суспільство ділиться за політичними вподобаннями. Звісно, це голосно сказано, партій, як таких в нас нема. Окрім двох, Батьківщини та Свободи. Решта, це або політичні проекти, які не мають а ні ідеології, а ні розвинутої мережі осередків, або просто бандитські збіговиська.
          Батьківщина та Свобода не охоплюють весь політичний спектр, тільки центр та правий сегмент. Не вистачає лівого. Та він власне і не потрібен. Наїлися в свій час. Може колись з'явиться.
          Але біда в тому, що українці, у своїй більшості голосують не за справжні партії, а за проекти та бандитські збиговиська.
          В мене була надія, що це з часом мине, і політична культура таки з'явиться у наших громадян, і вони більш свідомо почнуть вирішувати свою долю та долю країни.
          Але тут трапилася ця жахлива, з цивілізаційної точки зору, подія.
          Ні, я не проти, щоб в парламенті билися. Краще хай там б'ються, ніж на Майдані стріляють.
           Але, щоб билися мужики з мужиками. Демонструвати свою домінанту та добиватися її, це те, що надала природа мужикам під час народження. Це природній інстинкт. Без нього мужик, не мужик.
          Я ще припускаю, що можуть побитися в парламенті жінки між жінками. Іноді у деяких жінок мужності та духу більше, ніж у чоловіків. Але там поряд купа мужиків, і вони зобов'язані розборонити їх, а там вже між собою помиряться.
          Але, щоб чоловік бив жінку, та й ще скляною пляшкою по голові!
          Я досі не можу повірити, що живу в країні, в якій народний депутат, військовий, б'є жінку.
          Більше того, в самому парламенті знаходяться покидьки на кшталт Черновол, Сюмар, Геращенка, та взагалі, цілої фракція, яка вважає, що це припустимо, і що мерзота Тетерук шляхетна людина.
          Що ця фракція робить в парламенті?
          І останній удар по свідомості я отримав з коментів з цього приводу в мережі.
          Товариство, у нас поряд дика, опущена і темна країна, яка знаходиться за межею цивілізації. Це помилка Господа, і він в решті-решт виправить її, цієї країни не буде.
          Але і там, такий собі Жиріновськой, коли тягав за волосся якусь жінку, то і там в нього був менший відсоток підтримки, ніж той, який має в мережі упир Тетерук!
          Вдумайтеся! Він не те що взагалі не має її, як і повинно бути, він має велику підтримку!
          То як можна таку країну допускати до цивілізації? Яка ще може бути Європа? Ми всі сидимо в дерьмі! І притомні люди і дикуни, які ще навіть на дві ноги не встали.
          То, до політичного, хоч і умовного, браку, додався ще брак моралі в нашому суспільстві. Воно ще ділиться на тих, хто має мораль, і на тих. хто її не має. А мораль, це все. Тому українці і голосують за політичні проекти та бандитські збиговиська замість політичних партій. Тому наша країна і опинилася на самому дні.
          Навіть не так важлива наявність віри, їх багато, а як наявність моралі, вона одна. Одна на всій Землі. І в того народу, якій не має моралі, то в нього нема і майбутнього.
          Хреново на душі, товариство, хреново.
Tags: Кужель, Тетерук, Яценюк
Subscribe

 • (no subject)

  БУРЯ В СТАКАНЕ ВОДЫ Меня умиляет буря, поднятая на страницах различных изданий, по поводу романа (повести) писателя Шкляра «Черный ворон». Как-то…

 • В этот день 6 лет назад

  Этот пост был опубликован 6 лет назад!

 • В этот день 1 год назад

  Этот пост был опубликован 1 год назад!

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments