deddon (deddon) wrote,
deddon
deddon

Явище Юлія Тимошенко

Оригинал взят у ibanderivez в Явище "Юлія Тимошенко"


        З відчуттям шаленої зловтіхи та задоволення спостерігаю, як Порошенко ковтає все глибше і глибше гачок під назвою Тимошенко.
        Те саме робили Кучма, Ющенко, Янукович, і ось тепер робить Порошенко.
        Їм ніяк не доходить, що треба просто тихо красти та вчасно піти. Ні, вони самі лізуть в петлю.
Кучма та Ющенко ще відбулися малою кров'ю(хоча ще будем посмотреть ). Янукович загруз глибше. По пояс буде...А Порошенко вже по шию. І це ще не кінець, може і голова зникнути.
        Оскільки у нас не існує іншого механізму усунення від влади президентів-крадіїв, окрім Майдану, то цей Майдан і є Юлія Тимошенко. Вона є Майданом з 2004 року. І де б вона не була, вона залишається Майданом.
        І хоча народ у нас не дружить з корою головного мозку, то підкірка в нього ще працює. Так, більшість за ці 24 роки мутувала в хохлів, в таких собі ерзац-москалів. Це означає смерть нації. Але підкірка їм підказує, що це погано, і що є можливість знов стати людьми. І цю можливість звуть Юлія Тимошенко.
        Тимошенко не людина у звичному нам розумінні. Тимошенко, це явище, це цунамі, це катарсис. І це явище неможливо зупинити. Йому неможливо заздрити, собі дорожче буде. Його неможливо зупинити чи протистояти, бо ця Джомолунгма просто розчавить всіх, хто стане на її шляху.
        До неї можна тільки приєднатися.
        А Порошенко ліпить їй якісь мерси з конюшні Овоща. Його шавки, журнашлюшкі, бігають з дохлими кішками "компроматів" на Тимошенко, як зі світовою сенсацією. Яценюк ісходить гноєм, як тільки чує її прізвище. Волохі, кобелеви, шрайкі та решта порошенківських холуїв планують її вбити.
        Так дивишся на все це, і стає смішно....)) Де глобальне явище "Юлія Тимошенко", а де вся ця срань, цей слизький, сморідний конгломерат з щурів, клопів та гнойових хробаків.
        Тому, Порошенко, давай, сміливо крокуй до пекла! Тебе вже ніщо не врятує. Навіть якщо впадеш на коліна перед Тимошенко та молитимеш про пощаду. Це вже не людина Юлія Тимошенко, якій можна давити на жалість, це Явище, яке не має гальм або заднього ходу.
Tags: Порошенко-мразь, журнашлюхи
Subscribe

 • Что скажет Шустер?

  Что скажет княжна Марья лексевна Шустер? Шо – опять? Из мультфильма. В продол жение предыдущего поста. Подполковник ВСУ…

 • Роззуйте очі, украЇнці.

  «Катастрофа чекає на тих, хто не зможе вигнати радянського привида з власного будинку», - заявляє «сивочолий гетьман»…

 • Бутусова к ответу!

  Журналиста Бутусова вызывают на допрос в ГБР по делу о "возможном разглашении гостайны" по спецоперации с "вагнеровцами", а по…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments