deddon (deddon) wrote,
deddon
deddon

Публичное обращение иностранных добровольцев АТО

Оригинал взят у trim_c в Публичное обращение иностранных добровольцев АТО
Этот материал опубликован ЦЕНЗОР.нет
Я его воспроизвожу без правок и перевода - в точности в виде оригинала.

ПУБЛІЧНЕ ЗВЕРНЕННЯ
Ми, спілка іноземців соціальної мережі Фейсбук, вважаємо за необхідне висловити наступне:

Ми є іноземні добровольці, які в різні часи перебували в лавах військових формувань Айдар, Азов, Донбас, 46-й батальйон, 93-я бригада, ОУН, ДУК ПС, Дніпро-1 та ін. Жоден з нас не отримав від Міністерства Оборони України жодного офіційного документа, паспорта, громадянства, посвідки на тимчасове або постійне проживання, ВЗАГАЛІ НІЧОГО!

Особи, які безпосередньо брали участь в бойових діях, не отримали від держави України жодної копійки заробітної плати або якихось пільг та відшкодувань. Нікому з нас не відомо жодного випадку надання громадянства України з допомогою МО серед наших побратимів, друзів, родичів, знайомих, знайомих знайомих. ЖОДНОГО.
Нам відомо лише про два випадки отримання учасниками АТО-іноземцями українського громадянства. Це - І.Богданов(ПС) і С. Короткіх(Азов). Вони ніколи не перебували та не перебувають на цей час в лавах Збройних Сил України.
Окрім цього мусимо зазначити:
За півтора року ніяких змін в законодавстві стосовно цього питання не відбулося. Взагалі нічого. Жоден закон не прийнятий, жоден порядок не змінений, жодна процедура не спрощена.
Публічні заяви Міністра Оборони України С.Полторака, Міністра Внутрішніх Справ А. Авакова, Президента України П.Порошенка про надання іноземним добровольцям українського громадянства є суцільною брехнею і не відповідають дійсності трохи більше, ніж цілком.
До уваги іноземних громадян вважаємо за необхідне доповісти наступне:
Будь-який іноземець, з будь-якої держави не має ніяких можливостей бути офіційно прийнятий на службу в будь-яке офіційне українське озброєне формування. Термін законного перебування на теренах України складає 90 діб. Після цього іноземець повинен покинути територію держави, або він буде примусово депортований. Ніяка допомога армії, Нацгвардії, медикам, авіаторам або контррозвідці на це обмеження ніяк не впливає. Наступного разу повернутися в Україну він має змогу лише після спливу терміну 180 діб.
Мусимо звернути увагу громадян України, міжнародної спільноти та іноземців.
Публічні заяві вищих посадових осіб України стосовно статусу іноземних добровольців дійсності не відповідають, вводять в оману та провокують громадян інших країн на прийняття помилкових та катастрофічних рішень відносно прибуття в державу Україна та участі в бойових діях по захисту її державності та територіальної цілісності. Посадові особи держави Україна свідомо і цілеспрямовано провокують іноземних патріотів на вчинки, які цілком імовірно будуть в майбутньому кваліфіковані як тяжкі злочини.
===========


Хочу добавить от себя: все давление со стороны властей на иностранных патриотов Украины прошу считать политическими репрессиями - будь то очередные посадки в тюрьму в Украине или депортации на родину, где нас ждет тюрьма. Не желая дискредитировать и провоцировать власть, мы ждали очень долго до публикации этого заявления, даже провели пресс-конференцию с публичной просьбой дать нам гражданство и возможность дальше защищать Украину. Полтора года ждали пока текущая власть решит наш вопрос и исправит наши поломанные (ею же) судьбы, однако вечно ждать невозможно, особенно когда вернуться на фронт возможность есть не у всех: некоторые успели получить ранения, некоторые успели сесть на родине в тюрьму или пропасть, некоторые успели погибнуть в бою.

Поднятие этого вопроса я решил взять на себя лишь после того, как почти все продолжали молчать, когда нас начали садить в тюрьмы и депортировать. Молчали, потому как боялись, ну а я молчать не собираюсь. Даже совсем наоборот.

Слава Украине, Жыве Беларусь.

Друг "Док" (беларус, экс-боец отделения связи бат. "Донбасс", командир отделения связи ТГ "Беларусь" ДУК ПС).
Tags: Аваков, Грицак, Полтарак, мразь, предатели
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments