deddon (deddon) wrote,
deddon
deddon

Ті, хто хоче вбити Юлю.

Оригинал взят у ibanderivez в Ті, хто хоче вбити Юлю.

    Півтора тижня Аваков носився з мантрою, що його хотіли вбити. Версії змінювалися ледве не кожну годину. То прості українці, то страшні українці-націоналісти, то добровольці, остання версія, що це москалі поклали око на безцінне життя цього гнилого человечишкі.

    Купу народу заарештували та кинули у в'язницю. Тепер вони будуть там сидіти років двадцять, поки Аваков шукатиме докази.

    Ну, якщо Аваков такий спец по вбивцям, то ось, Аваков, дивись, сидять вірогідні вбивці -

    Правда вони не тебе хочуть вбити, а Юлію Тимошенко.

  Це когорта гнилих, продажних блохерів в компанії з "симпатичним хлопцем" Коболевим. Це вони зібралися на афтерпаті в кабаке після того, п'ятничного ефіру Савіка Шустера. Коли Порошенко наказав Коломойському не пущать Шустера в ефір. Той самий Порошенко, якій готовий віддати життя, щоб в Україні була свобода слова. Ну ось, прийшов час. Одягай чисту сорочку Порошенко, та віддавай своє нікчемне життя.

    Там був і такий собі політолух, заробітчанин з Ізраїлю, якби так м'якше сказати...хай буде ізраїльтянин, Карл Волох. Цей клоун, якщо Тимошенко скаже, що Земля крутиться навколо Сонце, то він скаже, що Тимошенко збрехала. В чому збрехала, не скаже. Це розповсюджений засіб серед журнашлюх. Муся Найманий часто його використовував. Типу, "ну ми ж знаємо, що Тимошенко корупціонер, нема чого обговорювати". Подача брехні, як доконаного факту. Отак і Карлуша каркає.

    І ось що він написав у себе на ФБ, на наступний день -

    Всі ці персонажі з однієї контори. з Рошен. Всі вони, як пише Волох, підтримали пропозицію вбити Юлію Тимошенко. Всі вони займаються відмивання та відбілюванням Порошенка. Роблять вони це, насмілюся припустити, не за карамельку, і не за шоколадку. А якщо в них з'являються думки(а може замовлення?), вбити Юлю, то мабуть цей цимес вартой того.

    Особливо у маладого літца Коболева. На тому п'ятничному ефірі він, разом з ідіотом Тетеруком, сильно обісрався, намагаючись втюхати народу, що він краде чесно, що газ він віддав гарним крадіям, яких чомусь називав інвесторами, і мабуть був дуже злий. Тому і з радістю відгукнувся на пропозицію вбити Юлю.

    Да, хто сказав, невідомо. Це тому ж Авакову..хоча ні, це вже компетенція Генпрокуратури, Тимошенко ж депутат Верховної ради, треба з'ясовувати. Тут мусора не катять. Ну ось, хай вони щось встромлять в жирний зад Волоху, щоб він видав весь розклад.

    Як ми бачимо, на фото присутній Шрайк. За всіма показами, він очолює цю свору покидьків блохерів. Мерзопакостнійший типок. Він мене позабанював кругом, і на своєму ДД, і на ФБ, і здається вже і на Лінкодромі. Але мерзопакостність не в тому, що забанив, а в тому, що це гавно людина. Кон'юктурщик в самому найгіршому сенсі цього слова. Продається та покупається за три секунди. По великому рахунку він для мене ніхто, абсолютно не вартий моєї уваги. Мабуть вже більше року, як він мене забанив, але я не присвятив йому жодного свого посту. Це шестірка Порошенка та Луценка, нема про нього що і говорити. Але, якщо він вже обмірковує вбивство, то тут вже треба говорити. І це пряма відповідальність Генпрокуратури. Мені єдине, що цікаво, коли Юлія Тимошенко була Прем'єр-міністром, то користувачи ДД запросили її на зустріч. Тоді на зустріч приперся і Шрайк, хоча його ніхто не запрошував. І з'явився він там в труселях.

    То цікаво в чому він був на цій "таємній вечері"? Також у спідньому? Чи взагалі без нього? На цьому все, більше він нічим не цікавий. Далі хай Генпрокуратура працює. Хоча ми розуміємо, як вона буде працювати.

    Хто там ще на фото, невідомо, майже всі спиною сидять. Обличчя дівчини видно, але я її не знаю. Спина зліва біля Шрайка нагадує спину Портнікова. Звісно, напевно стверджувати не можна.

    Взагалі-то тут є одна обставина, яка має життя тільки в пострадінських країнах. Окрім балтійських, звісно. Всі знають хто крадії, хто вбивці, але ніхто навіть не очікує, що їх візьмуть за задницю, та визначать їм належне місце довготривалого перебування. Всі знають і нічого. Самі крадії та вбивці знають, що всі знають хто вони, і нічого. Генпрокуратура знає, і нічого. Міліція знає, і нічого. Депутати знають, і нічого.

    Так і в цьому випадку. Всі знають, що головний ворог у Порошенка, це Юлія Тимошенко. І від цих козлів в кабаку можна розкручувати ланцюжок і до багатьох депутатів, і до того ж Авакова, і до самого Порошенка.

    Але я не здивуюся, якщо Генпрокуратура заявить, що це Тимошенко сама намагається замовити своє вбивство.

Імпічмент Порошенку

Tags: Аваков, Коболев, Порошенко-мразь, Тетерук, Шокин, Шрайк, мразь, убить Юлю
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 6 comments