deddon (deddon) wrote,
deddon
deddon

Балога вещает

Оригинал взят у vadim_usn в Балога вещает
Віктор Балога

Пане Президенте, хочу знову звернутися до Вас публічно.
Радником голови Мукачівської РДА (а отже – «смотрящім») призначено людину з оточення народного депутата Ланя, чий син працює його помічником. Останній є безпосереднім учасником бійні 11 липня. Саме він виступив ініціатором і організатором зустрічі на "Антаресі". Докази цього є в правоохоронних органах.
У зв’язку з цим у мене до Вас є декілька запитань:
1. Чому такі яскраві представники кримінального світу отримують посади у владі, а не коротають свої вечори на допитах?
2. Ланьо і його помічники займалися вербуванням і утриманням бойовиків для наметового містечка Антимайдану в Маріїнському парку. На їхніх руках – кров простих українців.
Скажіть будь ласка, пане Президенте, якщо такі люди отримують посади, то на якому Майдані Ви були – на тому, що біля Головпоштамту, чи на тому, що поруч з площею Конституції?
3. Невже Ви вважаєте, що народ зробив Вас Президентом для того, щоб Ви просували у владу людей, які продають наркотики закарпатським дітям, займаються бандитизмом і контрабандою?
4. Невже Ви з Москалем і справді вважаєте, що можна віддати владу бандитам, а вони, погрожуючи простим людям, змусять Закарпаття голосувати за владу?
5. Пане Президенте, невже Ланьо, Вілкул і Кернес – твої справжні друзі, а Ярош, Балога, Тягнибок – твої вороги? Якщо так, то у мене знову виникає питання, на якому з Майданів стояв нинішній Президент України?
6. І останнє. Як задалеко Ви, пане Президенте, готові зайти, боячись програти вибори на Закарпатті?
Tags: Балога, Ланьо, Порошенко-мразь, Правий сектор, выборы, предатель
Subscribe

 • Оказывается, есть разница.

  Возражение к посту « Какая разница?» Путин, показывая свою мужественность, предпочитает показывать верхнюю половину тела.…

 • Какя разница?

  Путин – лидер правящей в РФ партии «Единой России», партии жуликов и воров. Зеленский – лидр правящей в Украине партии…

 • Вопрос назрел.

  На весенней сессии ПАСЕ депутат украинской делегации Алексей Гончаренко задал вопрос включившейся онлайн фрау Меркель, считает ли она Путина…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments