deddon (deddon) wrote,
deddon
deddon

Кадрове питання

Оригинал взят у _harrier_ в Кадрове питання
В середині гарячого літа 2014 року стався невеличкий скандал за участю полтавського облвоєнкому Павлова — на його сторінці в Одноглазіках активисти знайшли купу підтверджень його сепарських поглядів. Він брав участь в різних одноглазікових опитуваннях виду «чи є Порошенко легітимним президентом?», «вы за присоединение к России юго-восточной Украины?», «вы за Украину?» — із ясно якими відповідями. Тоді піднявся гвалт, колорад поспіхом видалив сторінку та сбіг на больничний, передавши справи заступнику. СБУ почало розслідування, сам воєнком подав у відставку.Ще йому тоді пригадали відмову передавати гуманітарну допомогу для військових, та блокування 5 млн грн, що виділила для армії Полтавська облрада. Коротше, всім ясно, що він якнайменше сбіг на Росію, а то й сидить в тюрмі у нас. Мабуть, так, да?

Але ось які новини я знайшов. Лютий 2015: В Полтавской области созданы 84 отряда территориальной самообороны. Об этом сегодня на совещании в Полтавской облгосадминистрации сообщил военный комиссар Полтавского областного военного комиссариата, полковник Борис Павлов, передает "Униан".

Квітень 2015: Во время аппаратного совещания военный комиссар Полтавского областного военкомата полковник Борис Павлов вручил председателю Полтавской облгосадминистрации Валерию Головко грамоту за первое место в государстве по проведению мобилизации, сообщают "Новини Полтавщини"

Я чогось не розумію — це типу чувак перековався?
Tags: Полтарак, Порошенко-мразь, предатели
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments