deddon (deddon) wrote,
deddon
deddon

Український Че Гевара

Оригинал взят у ibanderivez в Український Че Гевара


          Тут олух царя небесного, що сидить на Банковій та за сумісництвом працює всеукраїнським крадієм, всеукраїнським корупціонером та катом українців, з гордістю порівняв себе з Че Геварою.
      Мовляв, тоді Че Гевара впорався з країною, а ось йому поки що не вдається, йому набагато складніше.
      Так, Че Гевара порався дуже добре. Він засудив на смерть сотні тисяч кубинців, в тому числі жінок та дітей. Він особисто розтріляв біля двохсот людей. Че Гевара, це машина вбивства.
          І тепер ми знаємо, чого прагне Порошенко. Так, йому важко, Україна, це не Куба, тут поболе народу мешкає. І вбивати доводиться більше. Порошенко ще не перевершив Че Гевару, в нього ще багато роботи.
          У Порошенка з Че Геварою є ще одна спільна риса. Коли Че Гевару впіймали, то він не був таким сміливим, коли вбивав жінок та дітей. Порошенко такий самий сцикун. Він сміливий, що сидить на Банковій на кремлівських штиках, що його охороняє сила-силенна охоронців. В цього вони також схожі з Че Геварою.
          Ну, а якщо вже Порошенко порівняв себе з цим комуняцкім виродком, Че Геварою, то мабуть, за аналогією повинен буде з'явитися і наш, український Фелікс Родригес.
          Амінь.
Tags: Куба, Порошенко-мразь
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments