deddon (deddon) wrote,
deddon
deddon

Москаль: «Держи вора!» Шо – опять? Таке ж вже було.(Вор у вора дубинку украл http://deddon.livejour

Коли Генадія Москаля тільки-но призначили головою Закарпатської області багато хто жартував, мовляв, ну-ну подивимось, як він боротиметься матюками з контрабандою. Але пан Москаль почав із своєї іншої улюбленої схеми: вішання "дохлих собак" на ворогів.
Тількі-но всівшись у крісло, він звинуватив бійців "Правий сектор" у викраданні й катуванні людей, рекеті з кулеметами і гранатометами.
"Брутальна стрілянина у Мукачеві, яка стала викликом правоохоронній системі й усьому суспільству, - це лише вершина айсбергу в діяльності злочинців", - заявив Москаль.
Коли таке чуєш, з'являється відчуття дежавю. Чи не переплутав бува Москаль ПС з "Торнадо" і "Айдаром"? Чи це схема, за якою він створює потрібне інформаційне поле?

Москаль перетворює віче "Правого сектору" на "воровской сходняк"
Якщо згадати, за яким сценарієм розвивалися історії з луганськими батальонами, то заява про "Правий сектор" не здається сенсаційною. Взимку Москаль регулярно наїжджав на "Айдар", сиплячи документами, скаргами, переліком компромату. Так було і з справою Сашка Білого, саме Москаль виклав увесь перелік його правопорушень на декількох аркушах. Якщо генерал почав "спамити" документами - чекай скандалу.
Конфлікт з "Айдаром" був досить довгим, губернатор неодноразово жалівся на бійців Президенту, керівництву АТО, навіть звинувачував їх у захопленні хлібозаводу і автомобілей швидкої допомоги. Батальон переформатували. Але виявилося, що нічого такого, у чому їх звинувачували, не було, а Москаль назвав прикрим непорозумінням інцидент зі зникненням "швидких".
Він зізнався, що не всі бійці "Айдару" - правопорушники, зустрівся із із командуванням та особовим складом та "уклав мирову".
Потім Москаль узявся за батальон МВС "Торнадо". Як не дивно, якраз після того, як 16 червня коли вночі бійці зупинили контрабанду чавуну, який перевозили потягом з Алчевська у Дніпропетровськ. Потім почалися звинувачення "Торнадо" у найстрашніших гріхах, які зараз Москаль вже приписав "Правому сектору". 18 червня голова МВС Арсен Аваков розформував підрозділ, бійців розподілили по іншим військовим структурам, а гучну справу взагалі засекретили.
Тепер історія знову іде по колу.
Так сталося, що Москаль, як відома медіаперсона, має значний вплив на досить великий прошарок аудиторії. "Свідків церкви Москаля" можна вирахувати по оплескам матюкливості і любові до популізму. Галасливий губернатор добре вміє сформувати потрібне інформаційне поле. Якщо б про те саме про добровольців "Айдару", "Торнадо", "Правого сектору", казав, наприклад Аваков або Геращенко, реакція була б зовсім інша. На кшталт такої: "А не пішли б вони на героїв наїжджати".
Важка артилерія у обличчі Москаля, який почав медіа війну проти "Правого сектору" означає, що, скоро, ми дізнаємося бгато нового та цікавого про ПС, як дізнавалися про Сашка Білого та "Торнадо". Причому викриватися будуть не тільки "мукачівські путчисти", а і взагалі весь ПС і його провідник Дмитро Ярош, здобутки на фронті якого швидко забудуться завдяки Москалю. Не дивно, що і звинувачення губернатор видав напередодні віче "Правого сектору", аби трансформувати його на "воровской сходняк".
Генерал Москаль, швидш за все, із своєю частиною інформаційної роботи упорається, а далі мають бути конкретні дії влади - як сформулював Порошенко "усі незаконні збройні формування мають бути негайно роззброєні", а "контрабандистів треба стріляти на ураження". Якщо цього не буде, то інфомаційна робота Москаля пропаде і Ярош при наступному подібному інценденті, як в Мукачеві, знов зароблятиме піар.

Москаль перетворює віче "Правого сектору" на "воровской сходняк"
Губернатор Москаль взявся за "Правий сектор", як за "Торнадо", і, скоро ми почуємо гучні викриття.
Вікторія Іванова, 21 липня, 13:20 -
DN.DEPO.UA
https://www.facebook.com/diogen59/posts/464444037050385
Tags: Москаль, Правий сектор, провокаторы
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments