deddon (deddon) wrote,
deddon
deddon

З "нового і красивого" облітає красива обгортка

Для тих, хто уже квапиться оголосити випадок в Мукачево війною між державою і махновщиною, і закликає "якомога жорсткіше" реагувати, а також "реальних репресій".
Цей випадок має куди глибші корені. Перш за все, він демонструє дуже просту річ: держава не може (і не хоче) опиратись на народ.
Опору на народ вона називає популізмом і в цьому бачить джерело всіх проблем.
Якщо держава не хоче спиратись на народ, вона змушена спертись на удільних князьків, яким фактично і віддає владу в регіонах в обмін на лояльність.
Народ, в свою чергу, не може покладатись на державу, в результаті залишається або сам на сам із своїми проблемами, або вибирає собі Великого і Сильного Захисника, бажано із пушками і тачками.
В результаті виходить приблизно та сама ситуація, що в 1918 році, при гетьмані Скоропадському. Тільки той опирався не на удільних князів, а на німецькі полки і на старе "імперське" дворянство.
... а я казав вам, що "просвітлене гетьманство" Скоропадського закінчилось одночасним повстанням в чотирьох областях.
... а я вам казав, що "патріотично-вишиванкова" влада, яку наш мудрий народ обрав 25 травня минулого року, прагне не будувати нову Україну, а переграти "національно-визвольні змагання".
Звісно, що якщо скрупульозно повторити всі геніальні ходи геніального незрозумілого сучасниками гетьмана, то результат буде таким самим.
Тим часом, шанс уникнути нескінченного "перегравання національно-визвольних змагань" в Україні був. Треба було просто вибрати політика, який не уособлював якусь частинку минулого, а прагнув майбутнього.
Але саме цього політика наш мудрий народ оголосив "застарілим" і натомість погнався за "новим і красивим".
Ну от тепер дивіться, як з вашого "нового і красивого" облітає красива обгортка, а зсередини густо несе подіями сторічної давнини.
Р-р-реконструктори, зла на вас не вистачає...
ПиСи: ви хочете вихід - він дуже простий. Держава має відмовитись від практики делегування влади удільним царкам і нарешті опертись на народ. Да, це означає популізм. Да, це означає привселюдно назвати себе клінічними ідіотами і розписатись у власній непрофпридатності. Да, це означає поставити хреста на своїх політичних кар'єрах.
Але тільки так ви можете вийти з того кола повторення історії, в який себе загнали.
Вячеслав Ільченко
http://uainfo.org/blognews/1436715177-z-novogo-i-krasivogo-oblitae-krasiva-obgortka---ilchenko.html
Tags: Мукачево, Порошенко-мразь
Subscribe

 • Гоголь бессмертен.

  Что-то последнее время смотрю я на вершителей судеб людских, что в России, что на постсоветском пространстве, что на Западе, да и на Востоке, и…

 • о б ъ я в л е н и е.

  1 января 2021 года на Центральном республиканском стадионе в Сан-Харцизско состоится финальный матч на первенство мира по футболу между командами…

 • Долой внешнее управление!

  Со дня своеей Независимости Украина находится под управлением США, и во многом от неё зависима. Вплоть до принятия Конституции она пользовалась…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments